Lancôme Genifique

Mana vājība ir serumi. Esmu atklājusi, ka tā ir visvienkāršāk veidot ādas kopšanas rituālu, viegli pielāgojot serumu aktuālajām ādas vajadzībām.

Lancôme TV reklāmas iespaidā devos veikala virzienā ar cerību iemēģināt šo jauno potenciālo labāko draugu. Kristiana, Kolonna šī jaunā produkta paraugu esamību noliedza. Douglas veikalā man tas bez prasīšanas tika iedots kopā ar kārtējo pirkumu.

Lai gan paraudziņš ir mazs, ar to pietiks vismaz 2 – 3 reizēm, jo tas lietojas ļoti ekonomiski, pateicoties tā ļoti vieglajai un šķidrajai struktūrai. Āda paliek ļoti gluda, tas atvieglo dekoratīvās kosmētikas uzklāšanu. Bet domāju, ka pēc 2 lietošanas reizēm tas bija vairāk primera silikonam līdzīgs efekts.

Ražotājs diemžēl sniedz visai maz konkrētas informācijas par seruma sastāvu, aprobežojoties ar mārketinga un reklāmas saukļiem par “ādas uzlabošanu gēnu līmenī”, kas vismaz man nav pietiekami izsmeļoša informācija. Joprojām šī paša iemesla dēļ neesmu pamēģinājusi Loreal Paris Youth Code. Tādas ģenētikas rotaļas kosmētikas līdzekļos nav īsti pārliecinošs arguments bez zinātniska izskaidrojuma. Nu vismaz man.

Mīnuss- cena. Tas ir aptuveni Ls 65 par 30 ml, ka ir pietiekami daudz. Tirgotāju nevēlēšanās dot paraugus neveicina šī seruma pārdošanu, jo kurš gan grib zaķi maisā. Mīļie kosmētikas veikalu darbinieki, vadītāji un īpašnieki – paraugu dalīšana noteikti palielinās konkrētā jaunā produkta pārdošanas apjomus.  Tas bija bezmaksas padoms no potenciālā klienta 😉

Lancôme Genifique sērija piedāvā arī acu un sejas krēmus.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: