Bourjois 10 Jours Anti-Choc

 Saņēmu 2 šī ražotāja nagu lakas dāvanā. BOURJOIS ir viens no labākajiem drugstore līmeņa ražotājiem, bet nagu lakas vēl nebiju izmēģinājusi.

Laka ir lieliska! Ražotājs sola 10 dienu noturību un nedēļu tā tiešām turas. Nedaudz parādās nodilums uz nagu galiem, bet vienalga – lielisks rezultāts!

Šis ir tonis nr. 18, piesātinātā diezgan tumša, zilā tonī. Bildē gan nevar saskatīt, bet lakā ir ļoti sīki spīdumiņi. Kā miljotiem tālas galaktikas naksnīgās debesīs 🙂 Ah, 2 mani mīļākie temati vienā rakstā- visums un nagu lakas 🙂

Bet ir viens liels BET.

Ražotājs man piedāvā jaunu otiņas dizainu ar nošķeltu galu- kā uzacu otiņai. Un tas nu man vairs nepatīk. Ņemt ārā laku no pudelītes, es vienu otas pusi nosusinu pret pudelītes malu, lai uz otas nebūtu pārāk daudz lakas. Ar nošķelto otiņu varu labi uzklāt laku uz vienas naga puses, bet lai to pašu paveiktu arī otrā pusē, otiņa ir jāapgriež otrādi. Bet otrā pusē jau vairs nav pietiekami lakas! Turklāt vāciņs ir ar saplacinātu galu, kas otrādi apgriešanu padara par neiespējamo misiju! Grrrr.. Vakar tā grozoties nometu otu zemē. Šādai grozīšanai daudz piemērotāks būtu OPI resnais rokturis, vai vēl labāk- ORLY gumijotais variants, bet ne šis!

Rezumējot- laka varena, iepakojums pārāk nu jau novatorisks!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: