I want to see your hands!

Jāatzīstas, ka laiku pa laikam dodu sev solījumu laboties un vilkt cimdus mazgājot traukus, neizmantot nagus instrumentu vietā un katru reizi pēc roku mazgāšanas lietot roku krēmu. Bet jūs jau zināt kā ir ar tiem solījumiem 🙂


Mani palīgi cīņā par skaistām rokām:
1. OPI Avoplex mitrinošais losjons ar avokādo eļļu. Labi iesūcas, ērts lietošanai darbā, jo neatstāj taukainas rokas. Smarža ir burvīga! Tas arī ir šī līdzekļa lielākais pluss. Iedomājieties puķu veikalu…tā arī smaržo šis krēms. Ja ir ļoti sausa roku āda, ar šo krēmu vien līdzēts nebūs. Nopērkams Oniks Beta veikalos.

2. Bodyshop kaņepju roku krēms – saņurcītā tūbiņa bildes vidū. Lielisks ļoti sausai ādai. Mana mamma strādā pārtikas tirdzniecībā, kas nozīmē nemitīgu roku mazgāšanu. Viņas rokas glābj tikai šis krēms. Jārēķinās, ka jūsu dzīves biedrs var purpināt par granny smell 🙂 smarža ir nu…teiksim smalkjūtīgi- ārstieciska līdzekļa cienīga.

3. Nivea Anti Age roku krēms ar Q10. Iegādāts, jo ir viens no retajiem ar iebūvētu saules aizsarfiltru. Iesūcas mazliet sliktāk par OPI, tāpēc būs jāpagaida brīdis pirms iet ārā no mājām. Savas funkcijas veic labi – mitrina, pabaro un aizsargā.

Atceries, ka āda uz rokām noveco visātrāk, jo ir pakļauta dažādiem riskiem un nelabvēlīgai iedarbībai. Sargi savas rokas un palutini tās!

Advertisements

4 thoughts on “I want to see your hands!

  1. BS kaņepes arī patika.
    Šodien TD nopirku L’Occitane Šī sviesta roku krēmu, man bija paraugs likās labs, tik jāatceras to arī lietot, savādāk tādā laikā manas rokas paliek traģiskas.

  2. Atpakaļ ziņojums: Bioderma Atoderm krēms rokām | Skaistuma dienas grāmata

  3. Atpakaļ ziņojums: Bioderma Atoderm krēms rokām

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: