Maybelline New York Eyestudio Lasting Drama Gel Eyeliner 24h – Intense Black

Jau vairākas sezonas modē ir izteikta acu kontūrlīnija, kuru var veidot ar zīmuļa, šķidrās vai gēla kontūrlīnijas palīdzību. Ja Tev, tāpat kā man, ir divas kreisās rokas un lainera lietošana nav tas vieglākais uzdevums, tad šis produkts ir must have.


Tas ir gēla laineris piesātināti melnā tonī, kurš lieliski turas 24 stundas (pēc ražotāja informācijas). Varu apliecināt, ka dienas garumā krāsa neizbalē, neizsmērējas un uzvedas visnotaļ labi.

Komplektā klāt nāk ērta, strupa otiņa ar īsiem sariņiem, kas ļoti atvieglo lainera uzklāšanu. Parasti visi ražotāji lainerus piedāvā ar tievām un smalkām otiņām, kas teorētiski ir labi, bet praksē lokās. Man Maybelline piedāvātais variants ir ļoti ērts. Iesaku uzklāšanu sākt ar acs ārējo daļu, kur līnija būs biezāka, pēc tam to uzklājot uz iekšējās malas un izlīdzinot līniju visā garumā. Nekad neveido līnijas izliekumu ārējā kaktiņā uz leju, lai acis neizskatītos skumjas.

Otiņu pēc katras lietošanas vajag iztīrīt (ar salveti vai izskalojot), savādāk tā sacietē un palielina iespēju rīta mijkrēslī sabakstīt skaistumkopšanas entuziasta aci.
Noņemt šo produktu vislabāk ir ar udensnoturīgās kosmētikas noņēmēju.

Laineri diemžēl nevar iegādāties Latvijā. Meklē to ārzemju interneta veikalos. Cena ap EUR 10.

Advertisements

4 thoughts on “Maybelline New York Eyestudio Lasting Drama Gel Eyeliner 24h – Intense Black

  1. Es no savas puses, saistībā ar acu kontūru iezīmēšanu, varu ieteikt šo Glam’Eyes Professional Liquid Liner… (http://www2.rimmellondon.com/US/products/eyes/Eye+Liner-Pencil/Glam%27Eyes+Professional+Liquid+Liners.aspx).. Man ar abas rokas ir kreisās, bet ar šo man izdodas uzklāt perfektu līniju ar pirmo reizi. Ar vienu vilcienu super krāsa, tumši melna, noturīga un neizsmērējas (protams, ja nebaksta viņu ar pirkstiem)… Nezinu vai ir iespējams iegādāties Latvijā, bet ārzemēs iegādājos to zem EUR 10. Ja ir iespēja, noteikti iesaku iegādāties 🙂

  2. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – augusts | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: