Vitacreme B12 sejas krēms

Ik pa brīdim skaistumkopšanas pasauli pāršalc satraukuma vilnis par kādu jaunatklātu skaistumkopšanas līdzekli, kas ir visiem patīk, darbojas lieliski un ir jaunais must have. Atceries aspirīna maskas, Bio-Oil vai eļļas tīrīšanas metodi? Jau pāris gadus atpakaļ tāds modes produkts bija Vitacreme B12, kurš sevišķu mīlestību izpelnījās Āzijas tirgū. Tas pat tika pēc savas iedarbības salīdzināts ar leģendāro La Mer, tikai par daudz zemāku cenu.

Šis krēms ir izstrādāts Šveicē, pirmo reizi kosmētikā izmantojot B12 vitamīnu. Krēms pēc ražotāja informācijas mitrina, baro, atjauno ādu, palīdz dziedēt rētas un saules apdegumu, mazina un novērš krunciņas, atjauo ādas elastīgumu. Tas ir jālieto mazā daudzumā, iemasējot to ādā pēc instrukcijā norādītās shēmas.

Mana tūbiņa pēc gada iet uz beigām un varu rezumēt pieredzi un informāciju. Krēms ir viegli rozā krāsā un smaržo, manuprāt, pēc bēbīšu produkta, bet smarža man patīk. Labi iesūcas ādā, nepadara to taukainu, bet nav arī ļoti mitrinošs. Ar to vien ļoti sausai ādai noteikti nepietiktu, tāpēc ziemā apkures periodā es to lietoju kā serumu zem nakts krēma. Man neradīja alerģiskas reakcijas vai pumpas, pietiekami maigs pat acu zonai. Dramatiskas pārmaiņas manā izskatā neradīja, bet ir pietiekami labs produkts. Vai pirkšu vēlreiz? Skaistumkopšanas jomā ir tik daudz jaunumu, ka noteikti mēģināšu ko citu.

Latvijā Vitacreme B12 produkti ir Oniks Beta veikalos. Sērijā ietilpst arī serums un ķermeņa krēms, kurus neesmu mēģinājusi. Cena -aptuveni Ls 12.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: