Jaunā Max Factor Colour Elixir lūpu krāsa

Latvijā rudens sākumu iezīmē pamatiedzīvotāju pāriešana uz praktisko pelēkmelntumšizilo krāsu paleti apģērbā un apavos. Tikai retais uzdrošinās atšķaidīt pa ielām maršējošo pelēko cilvēciņu armiju ar violētu mēteli vai zaļiem zābakiem. Vai tik tāpēc mēs neciešam no sezonālās depresijas?

Labs antidepresants pelēkajam laikam ir spilgta lūpu krāsa. Tāpēc es nolēmu mazliet iziet no savas komforta zonas un iegādāties rudens/ ziemas sezonai kādu spilgtāku toni. Izvēle krita uz Max Factor jaunumu – Colour Elixir.

Max Factor pēdējā laikā mani priecē – Xperience balzama lūpu krāsa un tonālais krēms ir vienkārši lieliski produkti. Tāpēc arī nolēmu izmēģināt jauno Colour Elixir.

Izvēlējos toni nr. 711 Midnight Mauve, kas stendā izskatījās visinteresantākais un košākais. Uz lūpām tas ir piesātināti violēti rozā, ļoti pigmentēts. Labi izceļas uz manas gaišās ādas fona. Reklāma gan sola, ka 7 dienu laikā šī lūpu krāsa uzlabos manas ādas stāvokli. Man ir ļoti sausas lūpas, tapēc pirms uzklāšanas tomēr lietoju balzamu. Drošs paliek drošs 🙂 Bet jāatzīst, ka priekš tik pigmentētas un noturīgas lūpu krāsas, tekstūra un sajūta uz lūpām ir ļoti laba.

Man šis produkts atgādina kaut ko vidēju starp viņu ražoto Lip Tint, kas dod ilgstošu toni un parasto lūpu krāsu, jo tonis dienas garumā nepazūd pilnībā, tas it kā iesūcas lūpās un ir jāatjauno minimāli.

Rezumējot – lieliska toņu gamma, iepakojums (to aizmirsu pieminēt, jo drugstore  kosmētika bieži vien atgrūž tieši ar produkta iepakojumiem), lūpu krāsas noturība.
Mazs mīnusiņs par garšu – atgādina kaut ko no parfimērijas plaukta.

Cena – ap Ls 7, Drogas, Douglas, Kolonna, Stockmann veikalos.

Advertisements

One thought on “Jaunā Max Factor Colour Elixir lūpu krāsa

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: