Leģendas. Clarins 230 nagu laka

Nagu laka – leģenda. Laka, par kuru zin visi nagu laku fani, bet retais ir to redzējis un vēl retāk kāds ir tās lepnais īpašnieks. Tā sen vairs nav nopērkama veikalos. Kosmētikas forumos tā figurē zem segvārda “Unicorn Pee” -jā, jā, tieši tā. Dāmas un kungi, puiši un meitenes! Man ir tas gods stādīt Jums priekšā Clarins Nr.230.

Tās popularitāti nosaka lakas unikalitāte. Tajā ir ietverta visa krāsu palete, tonis ir tik netverams, ka to aprakstīt faktiski ir neiespējami. Purpura, zaļš, zelts…laka mainās dažādos apgaismojumos un skata leņķos.

Pati laka ir ļoti šķidras konsistences un to vislabāk var izbaudīt uzlakojot uz kāda tumša vai sarkana pamattoņa kā efektlaku.

Kurš gan varēja iedomāties, ka slavenāko laku laidīs pasaulē Clarins –konservatīvs zīmols, kurš īpaši neiedvesmo dekoratīvās kosmētikas fanus. Nu godīgi, kad Tu pēdējo reizi nopirki skropstu tušu vai lūpu krāsu no Clarins? 🙂

Interneta vidē laiku pa laikam paklīst baumas, ka šis brīnums tiks atkārtoti laists ražošanā. It kā jau jauki. Bet vai tas nav pats labākais, ka šī laka nav kuram katram? Vai leģendām un brīnumiem nav jāpaliek ārpus veikaliem? Noslēpumu pilnā vietā, kur dzīvo mājas gariņi, zobu feja, elfi, vienradži un Clarins 230.

Advertisements

4 thoughts on “Leģendas. Clarins 230 nagu laka

  1. Gribu redzēt šo uz nadziņiem , lūdzu ?
    vienīgais lūpu spīdums, kuru esmu nopirkusi atkal, kad pirmais ir beidzies/nozaudēts/nočiepts ir Clarins instant light lip perfector pirmajā tonī. Un nekas, ka tam pieklibo noturība , bet patīk tik dikti 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: