Scholl maigām pēdiņām

Šis ir produkts, kuru esmu reklamējusi līdz spēku izsīkumam, dāvinājusi radiem, ieteikusi draugiem, pirkusi atkārtoti. Godīgi sakot, Scholl būtu mani jānodrošina ar saviem produktiem visam mūžam par apgrozījuma celšanu 🙂

Scholl piedāvā visu nepieciešamo kājiņu skaistumam – krēmus, vīles, dezodorantus, silikona plāksterīšus un daudz ko citu. Kādu laiku Scholl produkti bija pazuduši, bet tagad ir atgriezušies jauna dizaina iepakojumos – manīju tos Rimi. Man gan vēl ir palikuši vecie krājumi. Vismīļakais produkts ir (laikam pareizs tulkojums būtu) raupjās ādas noņemšanas līdzeklis.

Tātad kaujas plāns sekojošs – pirms vannas uz sausām pēdām uzklājam šo līdzekli un masējam. Masējam, berzējam, kamēr krēms paliek sauss un kopā ar visu veco, rupjo ādu nobirst. Noskalojam kājas un voila! – brīnums ir noticis! Pēdiņas ir maigas un mīkstas. Papildus var uzklāt kādu mitrinošu krēmu.

Ideāls produkts! Mana draudzene Anita reiz bija noberzusi ar to arī seju un nekas, teica ka esot tīri ok 🙂 Šo ekstremālo gājienu gan nerekomendēju atkārtot mājās, bet šis krēms ir viens no labākajiem maniem atklājumiem.

Advertisements

8 thoughts on “Scholl maigām pēdiņām

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: