Līdzekļi pret matu izkrišanu

Rudens nāk ar dažādām pārmaiņām dabā un cilvēka organismā. Sezonālais “matkritis” ir viena no tā izpausmēm, kā teica man dakteris. Ar to vienkārši ir jāsadzīvo. Bet garo matu īpašnieces man noteikti piekritīs, ka sajūta ir briesmīga, paskatoties cik matu paliek vannā.

Pagājušajā gadā es veicu aktīvu interneta resursu izpēti, iepirku kaudzi produktu, izmēģināju un šogad jau sekoju manis iepriekš izstrādātajai programmai bez stresa. Rezultāti noteikti būs!

Manas programmas galvenie stūrakmeņi:

Eļļas matu augšanas stimulēšanai. Es izmantoju lētas Drogās iegādājamas DNC eļļas. Vislabākās ir riekstu. Tās jauki smaržo, pietiek ar divām šampūnošanas reizēm, lai tās izmazgātu. Lieliski uzlabo arī pašu matu izskatu. Eļļas paciņu pirms lietošanas uzsildam silta ūdens peldē un iemasējam galvas ādā un matos.

Svarīgs punkts eļļas lietošanai ir galvas masāža. Ja nav iespējas masāžu palūgt draugam, tad vari to veikt pati. Lielisks palīgs ir šis galvas masieris. Masāža veicina asinsriti galvas ādā, kas, savukārt, uzlabo matu augšanu. Papildus bonusi galvas masāžai – stress pazūd kā nebijis, izdalās endorfīni (laimes hormoni) un salds miedziņš pēc tam 🙂

Placentas ampulas, kuras nopērkamas aptiekās, ir ļoti populārs līdzeklis pret matu izkrišanu. Tās lieto 2-3 reizes nedēļā, iemasējot galvas ādā. Arī es tās izmēģināju un efekts bija. Bet drausmīgi sagriezu roku, taisot tās pirmo reizi vaļā, tāpēc esi ļoti uzmanīga! Man visvieglāk tās bija atlauzt ar virtuves cimdiem.

Vēl viens produkts, kuru es pērku vēl un vēl, ir ukraiņu(?) ražotāja Elfa matu kopšanas līdzekļu sēriju ar  dadžu eļļu. Fantastiski produkti! Lietoju šampūnu, masku un izsmidzināmo līdzekli, kas jāiemasē galvas ādā. Šo sēriju lietoju arī tad, ja mana galvas āda paliek jutīga pret kādu citu agresīvāku kopšanas līdzekli, jo šampūns nesatur nezvēru SLS (sodium lauryl sulfate). Produktiem nav tā briesmīgā slapja suņa smaka, kas dažreiz ir ārstnieciskiem līdzekļiem.

Papildus šiem līdzekļiem centos mazāk lietot fēnu, aizmetu suku un iegādājos ķemmi ar retiem zariem. Un rezultāts tiešām labs.

Ceru, ka kaut kas no šī noderēs arī Tev!

Advertisements

2 thoughts on “Līdzekļi pret matu izkrišanu

  1. Atpakaļ ziņojums: Rudens tēma- matu izkrišana | Skaistuma dienas grāmata

  2. Atpakaļ ziņojums: Rudens tēma- matu izkrišana

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: