Nedēļas atlaides un izdevīgie piedāvājumi

Esmu taupības režīmā. Tas nozīmē, nekādus impulsīvus pirkumus, tikai tāpēc, ka esmu to pelnījusi, slikti jūtos, labi jūtos, gandrīz izglābu planētu, vienkārši gribu, pats iekrita grozā vai citām tamlīdzīgām atrunām. Bet ja nu tomēr …, tad tikai, izmantojot atlaidi. Taupīsim naudu kādam īpašam mērķim un iepirksimies izdevīgi!

Drogās līdz 16. 11. atlaides Garnier un Max Factor produktiem līdz 30 %. Mana mamma nopirka ziemas krēmu ar akācijām, par kuru runāju šeit, un tiešām labo Garnier acu kosmētikas noņēmēju (tikai 1.70).

Stockmann novembrī Pastāvīgajiem klientiem piedāvā 20% atlaidi Make up for ever High Definition kolekcijas produktiem. Turklāt šonedēļ ir kārtējās Skaistuma dienas ar konsultācijām un dāvanām.

Baltic Beauty ir klāt! No 4.līdz 6. novembrim Ķīpsalas hallē viss par un ap skaistumkopšanu divās milzīgās zālēs. Paraugdemonstrējumi, konkursi, konsultanti un, protams, atlaides! Neaizmirsti uzvilkt ērtākas kurpes, jo fiziskā slodze šajā izstādē ir ne pa jokam 🙂 Vairāk informacijas par dalībniekiem, darba laiku, cenām www.bt1.lv

 

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: