Masku šovs – diena nr.1.

Kā jau solīju, iepriekšējā nedēļā pieņēmu nelielu izaicinājumu – katru dienu lietoju sejas masku un uzmanīgi vēroju rezultātus. Septiņas maskas septiņās dienās, kas parastam dzīves ritmam man nav ierasta prakse.

Nedēļu uzsāku ar Aromantic augļskābēm. Tā patiesībā nav maska, bet augļskābju šķīdums, kuru var pievienot pašu gatavotai kosmētikai. Tas nav sevišķi stiprs -aptuveni 15%, tāpēc es to mierīgi varu lietot mājas apstākļos, nepakļaujot sevi apdedzināšanās riskam. Ja Tev nav pieredzes ar AHA, neteikti veic testu uz rokas un pāris dienas vēro, kā uzvedas Tava āda.

AHA ir lielisks produkts, kuru var lietot toniku, krēmu un masku veidā. Tās izšķidina atmirušās ādas šunas, cīnās ar problemātisku, taukainu ādu, palīdz ādai atjaunoties un, lielākā koncentrācijā, cīnās pat ar grumbām. Visos pārvērtību šovos pavecus saules mīlētājus kartīgi “piededzina” ar skābēm, lai noņemtu nejaukos pigmentu plankumus un krumpas, bet tur jau skābes tiek lietotas ļoti augstā koncentrācijā, un to var darīt tikai mediķu uzraudzībā.

Manis izvēlētais produkts ir aptuveni eļļas konsistencē, tāpēc tas nepil un ir viegli uzklājams. Es to uzlieku uz attīrītas ādas (arī ap acīm, protams, ne pie pašas gļotādas) un gaidu kādas 10-15 minūtes. Tad to kārtīgi nomazgāju, un procedūru pabeidzu ar mehānisko pīlingu ar sīkiem graudiņiem.

Rezulāts? Rozā un laimīgs ferkels (vāc. sivēns). Pelēcīgums un sagurums kā ar roku noņemts. Poras mazākas, āda tīrāka, starojošs skats. Mana āda mīl AHA!

Bet atceries, ka šo procedūru vajag veikt ļoti uzmanīgi, skatīties produkta koncentrāciju uz iepakojuma, iepriekš testēt uz rokas. Un, protams, obligāts saules aizsargkrēms pēc tam, ja negribi problēmas ar pigmentāciju.

Turpinājums masku šovam sekos 🙂

Advertisements

4 thoughts on “Masku šovs – diena nr.1.

  1. Pirku Aromantic mājas lapā- tekstā ir links jau uz konkrēto produktu 🙂
    Ja negribi pasūtīt, var mēģināt, piem., Latvijas veikala BB Factory pienskābi, bet tā ir jāšķaida un vairāk kairina ādu. Bet arī nav slikta.
    Vienmēr no ražotāja ir jānoskaidro produkta koncentrācija un attiecīgi ar ūdeni atšķaidot jāveido sev vēlamā koncentrācija. Sākt varbūt vajag pat ar 5%, lai pārbaudītu ādas reakciju. Un ap acīm ar noteikti sākumā neliec.
    Vispār iesaku Delfi skaistumkopšanas forumā uzlasīt 2 diskusijas ar nosaukumu “par kalogēnu kremu/ serumu”. Tur meitenes tādi monstri šajā jomā- daudz vērtīga var uzzināt.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: