Masku šovs – diena nr.5

Domāju, ka ne tikai es, bet arī daudzi mani mīļie lasītāji ir mūžīgos meklējumos pēc skaistumkopšanas produkta ar lielisku kvalitāti un zemu cenu. Diemžēl jāsaka kā ir- tādi ir liels retums. Bet ir arī izņēmumi. Viteks augļskābju maska atbilst abām augstākminētajām prasībām.

Vēlos paslavēt visus šīs sērijas Viteks produktus, kuri tiek pozicionēti kā balinoši līdzekļi, jo satur augļskābes. Nezinu, kāpēc mazāks uzsvars tiek likts uz to, ka AHA lieliski izlīdzina ādas toni, cīnās ar melnajiem punktiņiem un citām ādas nepilnībām, attīra un atjauno.

Šīs konkrētās maskas sastāvā ir gan AHA (10%), gan BHA, kas ir lieliska kompozīcija ādas attīrīšanai. Papildus sastāvā iekļauti māli, bet maska manu ādu nesausina. Uzliku masku uz 10 minūtēm, nedaudz kņudina sākumā kā parasti ar skābēm, bet pēc brīža tas pāriet. Āda nepaliek briesmīgi sarkana, bet tāda nedaudz apsārtusi. Lielisks atsvaidzinošs, attīrošs un tonizējošs efekts. Noteikti rekomendēju izmēģināt arī šīs sērijas toniku, kuru esmu pirkusi jau trīs reizes un pirkšu vēl. Šai kosmētikai ir lieliskas atsauksmes arī Krievijas kosmētikas forumos, tā kā neesmu viena savā sajūsmā.

Rezumējums – šī ir viena no manām mīļākajām maskām, noteikti iesaku izmēģināt. Un cena… Ls 1.50 🙂

Pirkta Multilukss veikalā.

Advertisements

8 thoughts on “Masku šovs – diena nr.5

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: