Adīšana psihoterapeita vietā

Svētdienas ir pārvērušās par tādu kā off topic dienu, kad runāju par lietām, kas man patīk ārpus skaistumkopšanas un tādu ir ļoti daudz. Šodien par adīšanu. Jā, tiešām – tā ir viena no manām mīļākajām nodarbēm. It īpaši brīžos, kad ir saspringts darba grafiks un pa ausīm no stresa sāk nākt tvaiks.

Lai gan adīt un tamborēt man ome, mamma un Zelmas tante iemācīja jau bērnībā, tā nopietnāk tam pievērsos tikai pirms pāris gadiem. Tad arī atklāju, ka kopš tiem laikiem adīšana ir kļuvusi par nopietnu industriju, kas piedāvā milzīgu dziju, grāmatu, adatu un citu palīgmateriālu izvēli fantastisku rezultātu radīšanai. Manuprāt, tieši ar rokām adīta cepure vai cimdi no mīkstas alpakas, kašmira vai merīnvilnas ir ekskluzīva lieta.

Jau mazais bandīts Emīls pareizi teica, ka galvenais, lai kājas siltas. Tāpēc piedāvāju krāsainākai ziemai uzadīt zeķes. Tas ir diezgan vienkāršs darbiņš un piemērots pat izveicīgiem bērniem. Man vienmēr ir paticis, ka šāda veida projektam ir ātri redzams rezultāts, kas noteikti dod lielāku gandarījuma sajūtu nekā stūrī iesviests milzu džemperis, kurš nekad netiks pabeigts. Veikalos ir ļoti plašs dziju piedāvājums tieši zeķēm. Dzija pati veido rakstus, krāsainas joslas un ir plāna, tāpēc zeķes ērti var nēsāt apavos.

Parastu zeķu adīšanas aprakstu vari meklēt visās adīšanas grāmatās vai www.musturs.lv . Interesantākam rezultātam piedāvāju Arch shaped socks, kas fantastiski labi pieguļ pēdai, vai Monkey , kas ir redzamas arī manā bildē.

Plašākā zeķu dzijas izvēle ir veiklā Vecrīgā, Zirgu ielā.

Advertisements

2 thoughts on “Adīšana psihoterapeita vietā

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: