Masku šovs – diena nr.6.

Masku šovu turpina Dizao Active Face Lift Collagen sejas maska. Šī ir viena no retajām Latvijā nopērkamajām t.s. sheet mask – sejas kontūras formā izgriezta maska, kas piesūcināta ar aktīvajām vielām. Kamēr mēģinu sadūšoties Beauty Diary masku pirkumam, izmēģinām šo.

Maskas iepakojums sastāv no 2 nodalījumiem – vienā ir pati maska, otrā aktīvais serums, kurš jālieto pēc maskas. Sastāvs diezgan vienkāršs – ūdens, kolagēns, hialuronskābe, glicerīns un vitamīni. Serumā papildus visam minētajam ir arī mistisks biozelts.

Ražotājs sola aktīvu mitrināšanu, kalogēna palielināšanu ādā, izlīdzināšanu, grumbiņu samazināšanu un cīņu ar brīvajiem radikāļiem, kas ir vieni no ādas ļaunākajiem ienaidniekiem.

Maskas iedarbības laiks ir 15 minūtes, tad noskalojam (kas atkal jau, manuprāt, samazina maskas efektu) un lietojam serumu.

Man patīk šīs maskas efekts. Seja ir patiešām labi mitrināta un efekts ir pietiekami ilgs. Serums gan ne visai, jo ir mazliet lipīgs un man pēc tam prasās papildus krēms.

Ražotājam ir maskas dažādām ādas problēmām, kā arī speciāli acu zonai. Cenas līdz Ls 4 (dārgākās ir Botox maskas, kuras neesmu mēginājusi). Šīs konkrētās cena akcijas laikā bija Ls 0.75, regulārā cena ap Ls 1.50. Pirkta veikalā Multilukss.

Advertisements

4 thoughts on “Masku šovs – diena nr.6.

  1. Šīs sērijas maskas arī man ļoooti patīk, īpaši tā sērija, kas saucas 99.6% natural. Es parasti noslauku ar salveti, nevis noskaloju šāda veida “šķidrās” maskas, savādāk tiešām sajūta, ka nekāda efekta, tikai sausums no ūdens.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: