Masku šovs – fināls!

Beidzot nedēļu garo projektu budžetam draudzīgo sejas masku izmēģināšanā, liekam mālu masku.

Māls ir lielisks absorbents, kas uzsūc no ādas visu lieko. Tas arī nedaudz balina, izlīdzina ādu, absorbē taukus un toksīnus, tāpēc vairāk piemērots taukainas un problemātiskas ādas kopšanai. Mālu krāsu nosaka tā ķīmiskais sastāvs un dažādu vielu piejaukumi.

Sev izvēlējos DNC zilo mālu, kas man liekas vismazāk sausinošs. Lietoju to tikai reizi mēnesī, kas ir pilnīgi pietiekami. Esmu lasījusi, ka mālu maskai liek klāt visādas papildus lietas, bet es to nedaru. Vienkārši samaisu ar aukstu ūdeni plastmasas trauciņā un klāju biezā slānī uz sejas (karsts ūdens un saskarsme ar metālu mālam  samazina visas labās īpašības). Normālas ādas īpašnieki gaida kamēr maska sakalst, jutīgai ādai tas var būt pa ilgu. Esmu arī lasījusi, ka māls sakalstot veic nosacītu sejas liftingu, tāpēc šīs maskas iedarbības laikā vajadzētu atgulties nevis ļauties gravitācijas spēka ietekmei.

Lai palielinātu maskas efektu, pirms mālu maskas var veikt sejas tveicēšanu un maigu pīlingu. Pēc maskas āda īpaši labi uzņems visus mitrinošos vai barojošos krēmus un serumus. Es pēc māliem uzliku sev jau mīļo Eveline mitrinošo masku.

Man ļoti patīk mālu maska. Tā ļoti labi attīra ādu, palīdz cīņā ar melnajiem punktiņiem, atsvaidzina un uzlabo sejas toni. Noteikti rekomendēju! Nopērkama Drogās. Cenu precīzi neatceros, bet tā nebija augsta- ap latu. Iepakojums pietiek vairākām lietošanas reizēm.

Rezumējot nedēļas eksperimentu kopumā. Rezultāts ir tiešām pārsteidzoši labs. Sejas tonis ir izlīdzinājies, ir ļoti vienmērīgs un āda izskatās daudz labāk. Tonālais krēms nav vajadzīgs, korektors gan joprojām tiek lietots ap acīm. Noteikti vērts šādu kursu iziet pirms svarīga pasākuma vai pēc slimošanas (man gan iznāca pirms slimošanas 🙂 ). Domāju, ka vidusmēra cilvēkam pilnīgi pietiek ar mālu masku, kaut ko ar augļskābēm + kādu mitrinošo masku, lai uzturētu seju labā formā ilgtermiņā. Bet ja godīgi, tad tikai solījums lasītājiem mani piespieda to darīt katru vakaru. Process nav laikietilpīgs, bet to visu atcerēties izdarīt jau ir daudz grūtāk.

Pirmo vietu no manā eksperimentā iekļautajiem līdzekļiem dodu augļskābēm par pārliecinošu sniegumu. Otru – Eveline mitrinošajai maskai par patīkamu pārsteigumu un  price/ performance .

Ja vēlies uzzināt par citām maskām, lasi manu virtuālo kolēģu atsauksmes – Skaistumlapa izmēģina Caudalie un REN maskas, Sandija vēl vienu REN produktu, Velvet mimosa eksperimentē ar Clarins.

hmzzz…. ar kādu eksperimentu turpināt? 🙂

Advertisements

8 thoughts on “Masku šovs – fināls!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: