Izvēlamies mūsu mīļāko veikalu

Iepirkšanās var būt svētki un īsta elle. It īpaši tas attiecas uz skaistumkopšanu. Šodien piedāvāju nobalsot par Tavu mīļāko iepirkšanās vietu Latvijā (interneta veikalus atstāsim pagaidām).

Kurš ir labākais veikals/ veikalu tīkls? Kur iepirkties ir prieks? Kur ir laba izvēle, iespēja pamēģināt produktus, laipns, izpalīdzīgs un galvenais- zinošs personāls?

Advertisements

8 thoughts on “Izvēlamies mūsu mīļāko veikalu

 1. Nevaru nobalsot ne par vienu no dotajiem variantiem kā prieku nesošu .
  Kristiānā gan nav gadījies iegriezties, bet par visiem parējiem kaut ko ne patīkamu gadās atcerēties – te konsultante rupja , te vecu kosmētiku iesmērējuši, te smaržas,kas ārzemēs pirktas smaržo pavisam citādi.
  Esmu tik reizes vīlusies , ka iegriežos veikalos bez liekas sajūsmas .
  Internetā pirkties man sagādā lielāku prieku. klientu serviss vienmēr atsaucīgs, zinošs un izturās ar cieņu.

  Ja tā padomā, tas tiešām skumji 😦

 2. Un vēl liela piebilde . Esmu pamanījusi, ka daudzi veikali neuztver mani kā pircēju vai izturas necienīgi tikai tāpēc , ka izskatos jaunāka par saviem gadiem.
  Tāpēc izvēlos savu naudiņu tērēt citur , nevēlos , lai tā aizietu uzpūtīgas dāmītes algai 🙂

  • Nu grēko mūsu veikali ar nesmuku izturēšanos. Bet cik palasu ārzemju blogus un forumus- tas ir tipiski visā pasaulē. Vērtēt pircējus pēc kažokiem. Lai gan vienreiz Douglas tiešām smieklīgi sanāca. Brīvdienās ieskrēju tur pēc šampūna. Nu un parastā brīvdienu izskatā- mati izlaisti, meikaps 0, kedas kājās. Laipnā pārdevēja pienāca un mīļi paziņoja, ka dabiskie šampūni ir lūk šajā plauktā:) Tā teikt- dabas bērniem ar mums ir šis tas piedāvājumā 🙂

   • ha ha, Stoķī ir viena dāmīte kas mūžigi noskatās kad es tur kaut ko pērku, tipa atkal tā traka atvilkās 😀 Es tik ieņirdzu 😀

   • Bet nu tiešām , vai tad ir grūti frāzes ” nekad neesmu par to dzirdējusi, tāda produkta nav ” vietā pieklājīgi uzjautāt ” vai jūs esat parliecināta , kur redzējat ” mani kaitina , kas kāda cenšās skatīties uz mani no augšas, tad es sāku runāt vel vairāk . 😀
    Igaunijā bik padzīvojos, tur man nav jāiet pilnā ekipējumā uz veikalu, lai tevi uzskatītu par cilvēku 😀
    hehē, trakā Baiba :p
    Man ir viena pārdevēja Kolonnā , kas cenšās mani ignorēt, vienmēr acis datorā . sak, esmu ļoti, ļoti aizņemta un neredzu tevi :))

   • mani arī dažreiz pārsteidz zināšanu trūkums. Reiz viens puisis pārdevējs uz mani paskatījās ar tādu kaulainu aci, kad jautāju par jauno Chanel lūpu krāsu sēriju. “Es NEKAD neesmu par kaut ko tādu dzirdējis!!!” Nu žēl gan.

 3. Nu viņa laikam nenojāuš par tādiem cilvēkiem kā skaistuma blogeri, man parasti sanāk uz veikalu tikt pāris reizes mēnesī un parasti iepērkos es kārtīgi, tad nu viņa mūžīgi noskatās ko es atkal sapirkos 😀 Un nesen viņa man mēģināja ieteikt kādu no Chanel lakām kad starp YSL nebija man vajadzīgā toņa, kad es pateicu ka tas visas ko viņa man piedāvā man jau ir, sekoja ļoti dīvains skatiens 😀
  Un par nezināšanu es jau sen nebrīnos, bet gadās patīkami pārsteigumi.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: