Matu serums- John Frieda un Biosilk

Matu serums ir lielisks palīgs garu matu īpašniecēm – tas aizsargā veidošanas procesā, noņem “pūku”, nogludina matus, dod spīdumu.

Man ir vājība uz šāda veida produktiem, tā kā nemīlu pārāk ilgi ņemties ar matu veidošanu. Šodien apskatīšu divus silikona/zīda serumus, kurus izmantoju ikdienā. Par līdzīgas iedarbības krēmveida līdzekļiem vēlāk.

John Frieda Frizz- Ease Hair Serum Thermal Protection serums ar vieglu smaržu, veidots uz silikonu bāzes. Šis, pēc manām sajūtām, ir vissmagākais no serumiem. Serumu iegādājos vienlaicīgi ar divām kolēģēm. Vienai tas nemaz nepatika, otra bija sajūsmā. Man no sākuma tas saķepināja matus, bet samazinot seruma daudzumu, rezultāts bija labs. Uz maniem matiem tas vislabāk uzvedas, ja fēnoju vai veidoju matus ar taisnotāju. Tad mati tiešām ir zīdaini un gludi. Dabiskai žāvēšanai tas man ir mazliet par smagu. Vislabākās atsauksmes par šo produktu esmu dzirdējusi no cilvēkiem ar balinātiem / bojātiem matiem.

Cena, ja pareizi atceros, ir ap Ls 7. Nopērkams Drogās, Kolonna, Douglas.

Biosilk Silk Therapy ir viegls serums ar zīda proteīniem, kas nogludina un aizsargā matus. Šis līdzeklis smaržo vienkārši fantastiski-  kā svaigas smaržas. To var lietot uz mitriem vai sausiem matiem, visā matu garumā iestrādājot nelielu seruma daudzumu. Šis ir mans mīļākais matu serums, jo ir viegls, padara matus zīdainus. Un tā smarža!

Cena – ap Ls 8. Kolonna, Frizieru Serviss, frizētavās.

Abi līdzekļi ir ļoti ekonomiski – ar  50 ml pudelīti pietiek gadam. Lai nebūtu vilšanās produktos, labāk sākt ar nelielu daudzumu un tad skatīties vai vajag vairāk. Serumu saberzējam starp plaukstām un tad uzklājam visā matu garumā.

Un kāds ir Tavs mīļākais matu serums?

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: