L’Oreal Total Repair 5 Instant Miracle kondicionieris

Ieejot manā vannas istabā, mana māmiņa vienmēr noelšas: “Bērniņ, vai tiešām tu visu šito lieto?!”. Runa parasti iet par maniem matu kopšanas līdzekļiem. Jā, tiešām lietoju. Mati gari, mazgāju bieži, vienmēr izmēģinu ko jaunu. Galvenais ir paspēt uzrakstīt atsauksmi, pirms pudele ir izlidināta ārā un konkrētā produkta efekts (vai defekts) nav aizmirsts.

Tāpēc ātrais raksts par jau izlietotu produktu – L’Oreal Total Repair 5 Instant Miracle ātrās iedarbības kondicionieri.

Ražotājs sola: Kondicionierī esošais atjaunojošais pro-keratīns un nogludinošais keramīds iedarbojas tieši uz mata šķiedru, pievēršoties ik šūnai, lai padarītu matus veselus un koptus. Atjaunošana norit uzreiz: mati ir atjaunoti, to virsma gluda un vienmērīga, tie šķiet pārsteidzoši mīksti un zīdaini.

Tiešām – iedarbojas zibenīgi. Ideāli, ja matus mazgā no rīta un nav laika ķēpāties ar balzama turēšanu matos. Garos matus pēc šī kondicioniera varēju izķemmēt bez jebkādām problēmām, nelietojot citus papildus līdzekļus. Bet man pietrūka solītā brīnuma finišā matiem izžūstot. Zīdainiem un perfekti guldiem matiem papildus es lietoju serumu.

Advertisements

2 thoughts on “L’Oreal Total Repair 5 Instant Miracle kondicionieris

  1. ko tas keratīns īsti dod matiem? Man vispār matu kopšana ir ”melna bilde”, nez kā vispār viņi man tik gari izauga, parasti pērku vai nu k.ko no kerastase vai nu no bodyshop vispār neiedziļinoties sastāvos.

  2. Keratīns ir proteīns, no kura principā ir veidoti mati, nagi un ragi. Ja mats tiek bojāts veidojot, taisnojot, ar keratīnu it kā tiek aizpildītas bojātās vietas. Pārmērībās ieslīgt ar šo sastāvdaļu arī nevajag, jo pārlieku lielā daudzumā (kā keratīna matu procedūrās) var veicināt matu sausumu.

    Otra populārākā sastāvdaļa matu kopšanas līdzekļos ir eļļas, bet ar tām mani mati bieži vien paliek smagi un taukaini. brrr

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: