Bioderma Sensibio krēmi jutīgai ādai

Bioderma ir franču zīmols, kurš ražo produktus dažādu ādas problēmu risināšanai. Man patīk zīmola koncepts- iemācīt ādai dabiski atgūt tās sākotnējo līdzsvaru. Sensibio produktu līnija ir domāta tieši jutīgas ādas problēmu risināšanai, kas apvieno efektivitāti un vislabāko panesamību, lai pastiprinātu ādas dabiskās aizsargspējas.

Nedaudz par manu ādu. Tā ir jaukta tipa, bet ziemā strauji paliek sausāka. Tā kā neliels spīdums T zonā man neliekas nekas dramatisks, ziemā pārsvarā lietoju krēmus, kuri paredzēti sausai ādai. Ādas jutīgums gan laikam man ir ģenētiski ticis no mammas. Mana āda reaģē uz daudziem faktoriem – temperatūras izmaiņām, sausu gaisu (īpašs stāsts par kondicionieriem un apkures periodu), jaunu kosmētiku, stresu, medikamentiem. Un reakcijas formas arī var būt dažādas, sākot ar vieglu apsārtumu un dedzināšanu līdz pat nopietnai tūskai (brīdinājums neizmēģināt pirmo reizi nepazīstamu kosmētiku uz sejas, bet gan uz rociņas iekšpuses).

Nav laikam vairs jāstāsta par Sensibio attīrošo ūdeni, kuru lieto arī daudzas manas interneta vides kolēģes. Šoreiz par diviem šīs sērijas krēmiem, kuri ir domāti jutīgas ādas ikdienas kopšanai.

Bioderma Sensibio Light ir mitrinošs, nomierinošs un aizsargājošs krēms, kurš piemērots normālai / kombinētai ādai, kurai ir nosliece uz jutīgumu. Krēms ir zīdains, ļoti viegli uzklājas un labi iesūcas ādā. Tas ir bez smaržas. Uz krēma bez problēmām var uzklāt dekoratīvo kosmētiku.Krēms neaizsprosto poras un ir hipoalerģisks.

Krēms ir tiešām ļoti patīkams lietošanā. Uz gaišas ādas katra ādas nepilnība parādās ar divtiklielu efektu, tāpēc mani ļoti patīkami pārsteidza āda pēc šīs sērijas krēmu lietošanas. Nav ne sauso plankumiņu, ne apsārtuma. Ļoti vienmērīgs sejas tonis. Krēms lieliski uzvedās arī acu zonā, kur īpaši ātri parādās reakcija uz kairinājumu. Pagaidām neredzu šim produktam nekādus mīnusus.

Bioderma Sensibio Rich krēms ir nopietnākā Light māsa. Krēmam ir visas tās pašas labās īpašības, bet vairāk barojošo sastāvdaļu, kas padara to piemērotu sausai un ļoti sausai ādai. Šī krēma tekstūra ir nedaudz biezāka un uz ādas tas rada tādu kā samtainu sajūtu. Parasti krēmi, kuriem nosaukumā ir šis “Rich”, manā ādā nekad neiesūcas pilnībā, rada izteiktu spīdumu un reizēm pat rullējas no ādas nost. Sensibio Rich iesūcas pilnībā, uz tā turas kosmētika. Domāju, ka iestājoties aukstākam laikam, šis būs vienkārši ideāls.

Rezumējot – manai jutīgajai ādai šie krēmi ļoti patīk. Pie tam abi, jo ziemā, kad iekštelpās ir apkures radītais sausums, bet uz ielas aukstums, ādai ir nepieciešama gan mitrināšana, gan barošana. Mans favorīts ir Sensibio Light dēļ burvīgās zīdainās tekstūras. Ja jums ir jutīga āda, noteikti rekomendēju pamēģināt šīs sērijas krēmus.

Vairāk par Biodermas produktiem www.bioderma.lv

Krēmi nopērkami aptiekās. Pie tam līdz gada beigām Ģimenes aptiekā Biodermas produktiem ir spēkā atlaide – 25%.

Foto no http://www.bioderma.lv

Advertisements

7 thoughts on “Bioderma Sensibio krēmi jutīgai ādai

  1. hmm lika aizdomāties, es taisni šodien domāju ko lai tādu jaunu un labu izmēģina, būs jāaizstaigā līdz aptiekai. Bet tie tik tiešām labi mitrina, man tas svarīgi, jo āda vienkārši žūst dēļ apkures.

  2. Atpakaļ ziņojums: Gada labākie sejas kopšanas produkti | Skaistuma dienas grāmata

  3. Atpakaļ ziņojums: Gada labākie sejas kopšanas produkti

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: