Bioderma Atoderm sausas ādas kopšanai

Ja lasi manu blogu regulāri, droši vien esi pamanījis, ka esmu sākusi cīņu ar sausu ādu. Īpaši tas attiecas uz ķermeņa kopšanas līdzekļiem, kur parasti pielietoju smago artilēriju – īpaši barojošus krēmus un eļļu maisījumus. Ziemā neaizraujos ar dušas želejām, un arī romantiskās vannas putas vair nav aktuālas – diemžēl visi šie produkti  sausina ādu.

Bioderma Atoderm sērijas produkti paredzēti sausai un ļoti sausai ādai. Šādai ādai ir nepieciešami ļoti labi panesami ādas kopšanas līdzekļi, kas palīdz atjaunot un nostiprināt ādas barjeru, mīkstināt, mitrināt un nomierināt ādu.

Bioderma Atoderm sērijā izvēlējos attīrošo, putojošo gēlu. Tas ir pietiekami maigs, to var lietot pat bērni un ir piemērots gan sejai, gan ķermenim. Pirmais pārsteigums bija smarža. Tās nav. Želeja ir zilā krāsā un veido putas. Tāda sajūta, ka uz ķermeņa tā izveido tādu kā aizsargkārtiņu, kas neļauj ādai izžūt. Ar lielu piesardzību izmēģināju to arī uz sejas, jo parasti pat maigākie attīrošie līdzekļi savienojumā ar ūdeni ziemā manu ādu briesmīgi savelk. Bet ar šo želeju nepatīkamās sajūtas brīnumainā kārtā izpalika. Domāju, ka kosmētikas noņemšanai šis nebūs perfekts, bet sejas atsvaidzināšanai, piemēram, rīta dušā var lietot bez problēmām.

Papildus želejai pēc dušas izvēlējos Bioderma Atoderm mīkstinošo balzamu. Tas arī ir bez smaržas, piemērots lieliem un maziem, mitrina, mīkstina, atjauno ādas barjeru  un līdzsvaru. Krēms ir diezgan šķidrs, tāpēc ir ekonomisks lietošanā. Ļoti labi uzklājas, nav taukains un ķēpīgs, kadi parasti ir līdzekļi ļoti sausai ādai. Iesūcas ādā salīdzinoši ātri.

Lietoju šos līdzekļus komplektā jau nedēļu un pagaidām esmu ļoti apmierināta. Sausā āda, īpaši uz kājām, ir pazudusi (vai kāds var man pateikt, kāpēc vissausākā āda ir tieši uz kājām?). Nav nekādas niezes vai jutīguma. Galvenais pluss – nav sajūtas, ka esi lietojusi krēmu. Tā riebīgā taukainuma un lipīguma. Vienkārši ideāla āda – tāda, kādai tai jābūt.

Neliels mīnuss ir cena – kats no produktiem maksā nedaudz virs Ls 10. Bet tā kā to var lietot visa ģimene, investīcijas atmaksājas. Cilvēki, kas lieto aptiekas produktus, jo ādas sausums ir tiešām nopietna problēma, zina, ka šādi produkti nekad nav bijuši lēti. Bet diemžēl parastā  kosmētika nopietnos gadījumos nedod vēlamo rezultātu.

Bildes no http://www.bioderma.lv

Advertisements

2 thoughts on “Bioderma Atoderm sausas ādas kopšanai

  1. Atpakaļ ziņojums: Bioderma Atoderm līnijas ķermeņa kopšanas produkti | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: