And the winner is… jeb labākie dekoratīvās kosmētikas produkti 2011.

Svētdienas manā blogā parasti ir veltītas tēmām ārpus skaistumkopšanas. Bet tā kā strauji tuvojas svētki, esmu nolēmusi tieši šodien sākt balvu pasniegšanu aizejošā gada labākajiem produktiem skaistumkopšanā. Izvēle, protams, ir tikai subjektīva un atspoguļo manu viedokli. Tātad šodien labākie make up produkti, ar kuriem iepazinos šogad.

1. Acu ēnu sadaļā viennozimīgi uzvaru gūst pavasara kolekcijas zvaigzne Ombres Perleés de Chanel, kas lika manai sirdij pukstēt straujāk jau no pirmo fotogrāfiju parādīšanās internetā. Kā redzi bildē, ēnas ir godam kalpojušas visu gadu un, somā nēsājot, jau mazliet apbružājušās. Pērļu kolekcija guva tik lielus panākumus, ka līdzīgas tekstūras ēnas (gan atsevišķos bundulīšos) turpina savu slavas ceļu arī turpmākajās Chanel kolekcijās.

2. Maybelline The Falsies Flared saņem atzinību no manis par jauno skropstu tušu. Jau atkal Maybelline tas ir izdevies. Nevainojams produkts par labu cenu. Aprakstu par šo tušu lasi šeit.

3. Tā kā neviena no ekskluzīvo ražotāju nagu lakām mani šogad neuzrunāja tik daudz, lai tērētu gandrīz Ls 20, tad savu balsi atdodu nesen Latvijas tirgū ienākušajam Essence zīmolam. Jūras zilā laka ar spīdumiem, kura manā foto ir kautrīgi paslēpusies, man ļoti iepatikās. Atgādinājums, ka kaut kur vienmēr zilā jūrā atspīd silta saule. Demokrātiskas cenas, smuki toņi, labs garastāvoklis garantēts.

4. Max Factor Ageless Elixir 2 in 1 ir uzvarētājs jaunāko tonālo krēmu jomā. Lai gan šajā kategorijā bija nopietni konkurenti, izvēle krita uz Max Factor. Laikā, kad kosmētikas gigantu mārketinga stratēģi mums uzspiež atsevišķus krēmus gluži vai katram kājas pirkstam, patīkami, ka ir produkti, kuri apvieno sevī visu labāko. Sedzošs tonālais krēms, sejas kopšanas serums un saules aizsargkrēms vienā produktā – uzvara godam pelnīta. Apraksts par produktu šeit.

5. NYX produkti Latvijā ir jaunums. Liela toņu izvēle, ļoti laba kvalitāte, bet uzvara tiek NYX Girls lūpu spīdumam nr.22. Neutral. Perfeks dabiskais tonis, kuru sen meklēju un vienmēr kļūdījos izvēlē. Mani komplimenti burvīgajam veikala īpašniekam, kurš rekomendēja tieši šo toni.

6. Lūpu krāsu kategorijā ir skumjais stāsts. Par satikšanos un šķiršanos. Nivea dekoratīvās kosmētikas produkti nekad nav man likušies īpaši pievilcīgi. Bet kā vienmēr ir izņēmums. Izcila lūpu krāsa – Nivea Volume Shine Ultra Glossy. Ja esi mēģinājusi Chanel Rouge Coco Shine, tad šī bija budžeta klases identiskā dvīne. Padomā, cik ģeniālam jābūt produktam, lai es nopirktu visus piedāvātos toņus! Diemžēl savam mīļākajam ogu tonim nr.3 paspēju nopirkt tikai vienu bekapu, pirms Nivea izņēma savu dekoratīvo kosmētiku no Latvijas tirgus.

Apsveicu uzvarētājus, ziedus studijā, Mr.R!

Par labākajiem sejas, ķermeņa un matu kopšanas produktiem turpinājumā. Intrigai varu pateikt, ka būs arī FUI liste.

Advertisements

5 thoughts on “And the winner is… jeb labākie dekoratīvās kosmētikas produkti 2011.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: