Catrice, Lush, Wet N Wild Latvijā

Pirms svētkiem Vivi magic un Naktsmeita ziņoja, ka Latvijas tirgū beidzot ir nopērkami Lush, Catrice un Wet N Wild produkti. Protams, ka devos izlūkos un protams, ka mājās tukšām rokām nepārnācu.

Catrice un Wet N Wild ir nopērkami jaunatvērtajā Eurokos veikalā uz Barona ielas. Cenas ļoti demokrātiskas, tikai daudzos stendod diemžēl nav testeri. Ilgi stāvēju domādama, pētīdama, jo nepaspēju palasīt internetā atsauksmes, ko vērts iegādāties.

Mana izvēle apstājās pie Catrice Allround konsīleru paletes.

Priekš savas cenas- ap Ls 3- ļoti labs pirkums. Pirmie trīs ir bēši toņi ādas nepilnību maskēšanai. Visi trīs man der, jo pirmais ir praktiski balts (der izgaismošanai), bet tumšākais nemaz nav tik tumšs kā izskatās. Pie tam toņus var jaukt, lai iegūtu vēlamo rezultātu. Rozā tonis ir tumšajiem riņķiem, bet zaļais- ādas apsārtumam un pumpām. Tekstūra- maiga, kūstoša, ļoti labi blendējas. Ja esi pieradusi pie ļoti pamatīgiem maskējošiem līdzekļiem, tad šis nav īstais. Bet man ļoti patika. Par tādu cenu -ideāls!

Un, protams- kārtējā nagu laka. Mana izvēle krita uz Wet N Wild Night Prowl.

Tonis pilnīgi manā stilā, diemžēl viens pats neattaisnoja manas cerības, jo jāklāj 4 kārtās. Tikai pēc tam izlasīju, ka vislabāk izskatās, ja par pamatu uzklāj kādu sedzošu tumšu laku. Diezgan šķidra laka, bet labi žūst. Cena bija ap Ls 1.50.

Turpat blakus, Dzirnavu 70, ir jaunatvērtais Lush veikals. Nu, mīlīt! Esmu ļoti smaržu noturīgs cilvēks, bet tā veikala aromāts mani gāza no kājām. Pusnemaņā paspēju nopirkt dāvanu māsai. Iegrezīšos pēc svētkiem, lai nopirktu kaut ko arī sev. Cenu līmenis aptuveni kā Body Shop.

Advertisements

7 thoughts on “Catrice, Lush, Wet N Wild Latvijā

  1. Lush ir smagāks aromāts nekā Stenderā ?
    pagāšgad Stenderā Ziemasvētku spiešanās laikā zaudēju samaņu Ja Lush ir trakāks, tur ir jātaisa vesels plāns kā ieprikties 😀

    Priecīgus Ziemassvētkus !

  2. Lush aromāts ir tads tāpēc , kas visas essential eļļas ir pirmā spieduma, dabīgi audzētas un vāktas “brieduma laikā”. Īsāk papētot un palasot info to vis var uzzināt, cik īstenība sarežģīts un laikietilpīgs process tas viss ir. Augstākā labuma smaržas bieži “cērtas” degunos, jo esam pieraduši pie vieglās ķīmijas.
    Ja ir problēmas iepirkties veikalā , to var izdarīt internetā, jebkurā gadījumā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: