Pirmssvētku iepirkšanās – Catrice, Essence

Vakar pēc jaukām sarunām ar Naktsmeitu steidzami bija nepieciešama iepirkšanās terapija. Tā nu apmetu mazu loku ap Rīgas kosmētikas veikaliem un ziņoju par rezultātiem.

Stockmann pamanīju neredzētu stendu ar dažādām otām – Gosh, Max Factor, EcoTools un vēl kāds zīmols, kura nosaukumu paspēju aizmirst. Stends ir pašā stūrīti aiz Artdeco. Otas cenās nepārsniedz Ls 10.

Eurocos ilgi un dikti staigāju ap dekoratīvās kosmētikas stendiem, un, protams, tukšām rokām projām neaizgāju. Par pirkumiem- zemāk.

Lielais jaunums – Drogās, Brīvības 58, ir Essence jaunā kolekcijas Vampires Love. Diemžēl nekam nebija testeri. Piedāvājumā šķidrais vaigu sārtums, kādas 5 nagu lakas, ēnu palete, mirdzuma kompaktais pūderis, tūbiņu spīdums. Vairāk par kolekciju var uzzināt Essence mājas lapā.

Un nu par maniem pirkumiem.

Butterfly violētais tonis, Essence jaunās kolekcijas 02 Into the Dark, Catrice 400 Blue Cara Ciao (atvainojos par sliktajām bildēm)

Diemžēl pabriesmīgajā apgaismojumā bija grūti uzķert īstos toņus

Catrice un Essence klājas burvīgi. Essencei pietiek pat ar vienu kārtu pilnīgi ideālam rezultātam. Butterflu piesātinātam tonim pēc tam pārklāju vēl trešo kārtu.

Esmu sajūsmā par Catrice zilo toni. Tāds retro šiks. Atšķirībā no citiem zilajiem tirkīziem, šis ir tāds piesātināts. Atgādina manas omes kleitu oliņrakstā, kur vienā krāsu bumbulītī bija cita krāsiņa. Varu apzvērēt, ka viens no bumbuļiem bija akurāt šādā zilā krāsā.

Essence jaunā laka salīdzinājumā ar divām māsām no manas kolekcijas. Essence Colour & Go 35 Movie Star ir vairāk pelēka, savukārt, Bourjois- vairāk zila

Catrice Ultimate Colur 030 Ginger & Fred rozīgi brūnā tonī ar smalku zelta šimmeri, kuru nejūt uz lūpām. satīna spīduma efekts. It kā visu nakti būtu skūpstījusies- tieši tāds tonis  🙂

Izskatās, ka WordPress sajuka prātā ar manām sliktajām bildēm un salika tās pēc sava prāta dažādos lielumos:)

Advertisements

9 thoughts on “Pirmssvētku iepirkšanās – Catrice, Essence

      • Nē, bet es vēlāk nopirku vēl vienu ļoti dīvainu šīs kolekcijas produktu, kas saucas “Volumizing Lash Powder” — tas pat nav pūderis, bet, šķiet, ļoti smalki auduma atgriezumi vai kas tamlīdzīgs (sastāvu meklēju, bet tā arī neatradu), kas jālieto starp divām skropstu tušas kārtām… Nu, man ir dalītas jūtas pret to. 😀

  1. Veiksmīga terapija :)) tiesi tas, ko arsts izrakstījis :p
    Mani vampīrkolekcija nepiesaistīja , kas ir savādi, jo mīlu visu ar šo tēmu saistīto (nu gandrīz viss ) , bet redzot tavu laku , tagad apdomāšu

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: