Bioderma Sensibio gēls ādai ap acīm

Jau ilgāku laiku lietoju Bioderma Sensibio līnijas sejas krēmus, kuri manai jutīgajai ādai ir īsts glābiņš. Šoreiz par šīs pašas sērijas acu gēlu.

Ražotājs: jauns sasniegums jutīgas, reaktīvas ādas ārstēšanā patentētais Toléridine® komplekss acumirklī un ilgstoši nomierina iekaisumu. Tas paaugstina ādas izturības slieksni. Ādai ir augsta pretestības spēja, un tādējādi tā ir labāk aizsargāta pret ārējo iedarbību, kļūstot mazāk reaktīva. Sensibio gēls acu zonai acumirklī nomierina diskomforta un kairinājuma sajūtu, palīdz samazināt pietūkumu. Nomierinošās aktīvās vielas izlīdzina smalkās līnijas. Mitrinošās vielas uzlabo ādas labsajūtu. Izstrādāts no rūpīgi atlasītām aktīvajām vielām, kuras pazīstamas ar savu nekaitīgumu, bez konservantiem un bez smaržvielām, Sensibio gēls acu zonai garantē optimālu panesamību, tai skaitā acīm. Neaizsprosto poras un hipoalerģisks, Sensibio gēls acu zonai ir lieliska pamatne dekoratīvajai kosmētikai un piemērots kontaktlēcu nēsātājiem.

Patiesībā tas nav īsts gēls, vairāk atgādina vieglu krēmu. Kā jau visi šīs sērijas produkti- arī gēlam nav smaržas, kas varētu radīt lieku kairinājumu delikātajai ādai ap acīm. Ļoti ātri iesūcas ādā, bet jāuzmanās, lai neuzklātu pārāk bieza slānī, jo tad var “rullēties” nost, uzklājot meikapu.  Gēls mitrina pietiekami labi, manuprāt, ir vairāk piemērots tiem, kas meklē vienkāršu mitrinošu un nomierinošu krēmu. Pretgrumbu iedarbības tam nebūs, lai gan labi mitrināta āda vienmēr izskatīsies mazāk krunkaina nekā sausa. Gēla sastāvā ir arī kofeīns, kas  izlīdzinās pietūkumu no rītiem. Bet es vienmēr smejos, ka nevar zināt, kas īsti to pietūkumu noņem – kofeīns krēmā vai kafijā. Lai gan man pēdējā laikā ir parādījušies vairāki jauni acu krēmi, visbiežāk izvēlos tieši Sensibio.

Rezumējums – labs, viegls, mitrinošs krēms. Piemērots jutīgai ādai un acīm, lielisks pamats dekoratīvajai kosmētikai. Cienījams Sensibio lieliskās ģimenes pārstāvis.

Foto no http://www.bioderma.lv

Advertisements

4 thoughts on “Bioderma Sensibio gēls ādai ap acīm

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: