ELIĒR sejas maska

Pirms kāda laika visos žurnālos varēja lasīt par jauno Latvijas zīmolu ELIĒR, kas piedāvā augstas kvalitātes produktus ar ekskluzīvu sastāvu. Zīmols ir perfekti nostrādāts – ideāli noformēti produkti un skaists dizains. Dizaina izstrāde tika uzticēta vienam no izcilākajiem Francijas dizaineriem Jean- Michel Hostal, kаs ir izstrādājies dizainu priekš zīmoliem Lancome un Clinique. Iepakojuma ražošana tika izvietota Francijā, tajās pašās ražotnēs, kur top iepakojumi priekš La Prairie un Helena Rubinstein.

ELIĒR pretendē uz luxury produktu nišu, kuru Latvijā līdz šim neviens nepiedāvāja.

Produktu cenas ir salīdzinoši augstas- virs Ls 100. Tāpēc izmēģināšanai paņēmu masku, kuru varēja iegādāties mazajā iepakojumā.

Ražotājs: ar dabīgā ELIĒR HighOrganic Complex® sastāvdaļu palīdzību maska vienlaicīgi attīra, baro un aizsargā ādu, uzlabo tās fizioloģiskās īpašības un dzīvības spēkus, mazina ādas apsārtumus.

Sejas maska samazina taukainas ādas poras, nomierina sausu un jutīgu ādu, atdzīvina un papildina lipīdus. Maska sniedz enerģiju nobriedušai ādai un stimulē jaunu šūnu veidošanos, kā arī aizsargā ādu pret brīvajiem radikāļiem tā palēninot ādas novecošanās procesu.

Maska ir līdzīga Baldones dūņu produktam, kuru biju jau lietojusi. Šīs dūņas gan esot no cita urbuma. Maskai ir labāka konsistence – vienmērīgāka un smalkāka. Uz jutīgas ādas (kāda ir arī man), tā ir jātur tikai pāris minūtes.

Esmu lietojusi šo masku jau vairākas reizes un efekts man patīk – atsvaidzinoša, tonizējoša, izlīdzinās sejas tonis. Cik man stāstīja draudzene, kura nodarbojas ar šo kosmētiku, efekts esot redzams pēc zināma laika. Nu ko, lietošu tālāk un skatīsimies rezultātus! Es tomēr gribētu redzēt pārliecinošu efektu produktm, kurš maksā tādu summu.

Advertisements

8 thoughts on “ELIĒR sejas maska

  1. ar šiem produktiem vairāk strādā SPA salonos. Iegādāties var pie Elier biznesa partneriem. Tagad arī pie manis, jo iesaistījos šajā pasākumā, lai pati varētu izmēģināt BDK un Elier. Cena gan augsta – Ls 106 par 200 ml :)))

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: