Estee Lauder Perfectly Clean Splash Away Foaming Cleanser

Sejas mazgāšanas ar ūdeni man ir sezonāls pasākums. Ziemā no tā cenšos izvairīties, izvēloties eļļas vai Biodermas ūdeni. Vasarā ar lielā karstuma iestāšanos, manā plauktā vienmēr ir sejas mazgājamie līdzekļi, kas līdzsvaro kombinēta tipa ādu, bet neattīra to pārāk agresīvi. Šodien, kārtojot vannas istabu, atradu šo tūbiņu, kas ir praktiski tukša, tāpēc nolēmu uzrakstīt uzreiz, lai neaizmirstos stāsts par labu produktu.

Šis ir viens no maniem mīļākajiem līdzekļiem sejas attīrīšanai ar ūdeni –  Estee Lauder Perfectly Clean Splash Away Foaming Cleanser, kas paredzēts jaukta tipa ādai. Tas ir ļoti ekonomisks, saskarē ar ūdeni veido maigas putiņas, nesausina ādu un nekož (atšķirībā no Dior līdzīga produkta). Ļoti labi attīra ādu pat no smagākā meikapa un saules aizsargkrēmiem. Ja ir izteikti kombinēta vai taukaina āda- noderēs visa gada garumā.

Advertisements

7 thoughts on “Estee Lauder Perfectly Clean Splash Away Foaming Cleanser

  1. Es izteikta putu fane, bet tas ir drausmīgi ne ekonomiskas, mēnesī ap 10 latiem tikai sejas mazgāšanai, salīti. Būs laikam jāsāk skatīties uz k.kādām citām tekstūrām.

  2. Cik esmu mēģinājusi, tad dārgākie produkti parasti ir arī visekonomiskākie. Dior un EL vajag burtiski pilienu, lai notīrītu seju. Bet man principā visa kosmētika iet drausmīgi ilgi. Krēmi ap pus gadu, tonālie- vismaz gadu. Mana draudzene izlieto visu vismaz 3 reizes ātrāk 🙂

  3. Ja ir tādi cilvēki ar ekonomisku seju 🙂 Man parasti krēms ir uz mēnesi, putas tā pat, toniks varbūt kādu pus otru mēnesi novilks. Nezinu no kā tas atkarīgs..

  4. Atpakaļ ziņojums: Artdeco White Tea Cleansing Mousse sejas attīrīšanai vasarā | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: