Joik eļļa sejas tīrīšanai

Rudenī, ciemojoties pie draugiem Igaunijā, veicu tradicionālo grāmatu un kosmētikas veikalu apgaitu. Ar grāmatām man todien neveicās, bet iegādājos Joik Deep Cleansing Oil. Liels bija mans pārsteigums, kad šonedēļ Rīgas Stockmann pamanīju lielu šī kosmētikas zīmola piedāvājumu eko plauktā.

Joik ir Igaunijas zīmols, kas piedāvā dabisko kosmētiku un lietas mājas SPA, piem., sveces. Visi produkti ir no ļoti augstvērtīgām sastāvdaļā, draudzīgi dabai un nav testēti uz dzīvniekiem.

Joic dziļi attīrošā eļļa bija iepakota kopā ar švammīti. Tātad eļļu uzklājam uz sejas, veicam sejas masāžu un tad, ar karstā ūdenī samitrinātu švammīti, noņemam nost. Eļļu lietoju, lai noņemtu nopietnākus SPF krēmus, kurus grūtāk notīrīt. Produkts sastāv no vairāku eļļu maisījuma, kuras lieliski attīra, nomierina un mazina iekaisumus. Ražotājs apgalvo, ka der visiem ādas tipiem. Internets ir pilns ar OCM (Oil Cleansing Method) panākumu aprakstiem arī taukainas ādas gadījumā. Ja vēlies to  izmēģināt, tad Joik būs ideāls šim pasākumam.

Sastāvs: sunflower seed oil, olive oil, castor oil, jojoba oil, lemongrass, tea tree and lavender essential oils.

Mīnuss priekš manis jau atkal ir citronzāle, kura man garšo austrumu ēdienos, bet neciešu šo smaržu kosmētikā. Bet tas ļoti individuāli – citi doto aromātu dievina.

Cena – ap Ls 4.

Advertisements

5 thoughts on “Joik eļļa sejas tīrīšanai

  1. Atpakaļ ziņojums: Uoga Uoga Sauja Saules roku krēms | Skaistuma dienas grāmata

  2. Nopirku šo eļļu Stockmann Trakajās dienās pa 3Ls.
    Man ļoti patīk! Tā kā man ir kombinēta sejas āda, domāju, vai nebūs pārāk taukains, bet ir tieši laikā. Ļoti patīk, ka sejas āda paliek mīksta,var just, ka tā kā eļļa ir nedaudz palikusi uz ādas, bet tas netraucē. Un dažreiz pat nevajag sejas krēmu pēc tam! Līdzi nāca švammīte eļļas noņemšanai – baigi forši!
    Lietoju jau kādas 2 nedēļas 1 reizi dienā. Kosmētiku labi noņem, izņemot acu kosmētiku. Un liekas, ka seja ar paliek tīrāka un dzīvīgāka.
    Domāju, ka noteikti ieteiktu šo eļļu arī sausai ādai.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: