Andrew Barton Strictly For Brunette šampūns

Kaut kā man nesanāk draudzība ar Andrew Barton. Jau rakstīju par masku, kas mani vienkārši triec no kājām ar savu citronzāles aromātu (kaut gan produkts nav slikts). Izmēģināju arī Andrew Barton Strictly For Brunette šampūnu.

Kāpēc tas ir specifisks produkts brunetēm, es nezinu. Varbūt produkta krāsas dēļ, kura nav izteikti gaiša un varētu iekrāsot blondos matus?

Šampūns paredzēts izteiktam spīdumam, ko tas tiešām arī dod. Bet kopā ar veselu lērumu problēmu. Mati kļūst tik viegli kā pūka. Ziemā, kad matu elektrizēšanās ir mega problēma, viegli mati tas ir…. ārprāts (un tas būtu viegli sacīts). Es gan centos pēc šī šampūna likt masku nevis balzamu, bet vienalga – ik pa brīdim izskatījos kā Jakson Five. Kaķis sāka no manis izteikti izvairīties, jo katrs paijājiens sākās ar elektrisku triecienu pa viņa degunu.

Iedomājos, ka vasarā šāds vieglu un spīdošu matu efekts varētu būt pat labi, tāpēc pagaidām pastūmu pudelīti attālākā plauktā.

Andrew Barton zīmola produkti nopērkami Douglas, Drogas, Rimi. Šampūna cena par 400 ml mazliet zem Ls 5.

Advertisements

6 thoughts on “Andrew Barton Strictly For Brunette šampūns

  1. Sveiki! Rakstu savu pirmo komentāru. Pirmkārt, liels paldies par interesantajiem rakstiem – lasīt šo lapu ir liels prieks, var atrast daudz noderīgu lietu.
    Par Andrew Barton produktiem – man ļoti iepatikās SOS sērijas matu maska “Twice A Week Conditioning” – tā ļoti labi baro matus, pagājušajā ziemā man tas bija īsts atradums. Vienīgi smarža (man atgādināja plombīru) tai ļoti intensīva.

  2. Sveiki! Arī komentēju pirmo reizi, un man tāpat patīk lasīt rakstus:)
    Ja ir vēlēšanās pamēģināt ko jaunu, tad iesaku Live Clean šampūnus un kondicionierus. Tiem jābūt nopērkamiem EUROKOS. Mati nemaz nepaliek pūkaini un neelektrizējas, nav taukaini, tie ir kupli, mīksti, viegli ķemmējami un spīdīgi. Smaržas ir ļoti patīkamas, neuzbāzīgas. Man vislabāk patika tonizējošie un mitrinošie līdzekļi. Vēl pluss ir tas, ka tur nav sulfātu un parabēnu, taču šampūni puto labi.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: