Cocovogue – kokosriekstu eļļas produkti skaistumam un labsajūtai

Manas draudzenes ir ne tikai vislabākās pasaulē, bet arī lielisks informācijas avots. Tieši pateicoties Evai, es nonācu Cocovogue veikaliņā un lieliski pavadīju laiku burvīgu smaržu pasaulē TC Domina vidū.

Cocovogue kosmētikas receptes ir gadiem ilgi pārbaudītas SPA centros un holistiskajās dziednīcās Filipīnās. Turpat uzņēmumam pieder arī plantācija, kur arī tiek novākta raža, saražots produkts, kas pa taisno nonāk šajā mazajā veikalā otrā pasaules malā.

Galvenā sastāvdaļa visos produktos protams ir koskriekstu eļļa, turklāt tā ir nekarsēta un tāpēc- īpaši augstvērtīga. Papildus produktos tiek izmantotas moringo un vīnogu kauliņu eļļas, kā arī dažādas dabiskās esences un ēteriskās eļļas.

Kas tad ir piedāvājumā? Dažādu aromātu sēriju ķermeņa kopšanas produkti- eļļas, ziepītes, skrubji. Protams arī produkti sejai, rokām, pēdām, matiem. Produktu līnija mazuļiem. Bet pats interesantākais- produkti ar aromaterapijas efektu imunitātes stirpināšanai, sportistiem, galvassāpju nomocītajiem, tiem, kam nenāk miegs, stresa pārņemtajiem. Un tas viss dažādos formātos (produkti vannai, ziedes, izsmidzināmas eļļas), lai būtu ērtāk tos lietot.

Ļoti interesanta produktu sērija telpu atsvaidzināšanai. Tā kā es ciest nevaru sintētiskos gaisa atsvaidzinātājus, man ļoti patika Cocovogue produkti virtuvei, vannas istabai un pat veļas atsvaidzināšanai.

Nedaudz piesardzīgi pasmaržojām eļļu maisījumu apatītes mazināšanai (kā nekā pēc Cocovouge bija paredzēta pica un pasta). Izrādās, ka produkts līdzsvaro to cilvēku prātus, kuriem tieši stress liek pārēsties.

Un nu pats galvenais. Tā kā veikals pārceļas uz citām telpām, līdz februāra beigām visiem Cocovogue produktiem ir atlaide 30% apmērā.

Nu par maniem jaunieguvumiem. Ģeniāls produkts- sausā eļļa. Īpaši tiem cilvēkiem, kas parasti eļļas nelieto dēļ ilgās iesūkšanās un lipīguma. Sausā eļļa iesūcas ādā vienkārši zibenīgi. Kamēr uzklāju uz vienas kājas, otra jau bija nožuvusi. Pilnībā. Vienkārši skaista āda. Mani pārsteigt ir grūti, bet sausai eļļai tas noteikti izdevās. Rekomendēju!

Otrs produkts, kuru izvēlējos, ir balzams labākam miegam ar kumelīšu un lavandas eļļu. Pirms gulētiešanas uzsmērēju uz pulsa punktiem, gluži kā smaržas, un laižos saldā miedziņā.

Veikaliņu meklē TC Domina, mazajā ejā starp Vairāk Saules un Costa Coffee.

Advertisements

8 thoughts on “Cocovogue – kokosriekstu eļļas produkti skaistumam un labsajūtai

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: