Sally Hansen Complete Salon Manicure Calypso Blue

Ja iepriekšējais raksts bija par vilšanos, tad šis- par patīkamu pārsteigumu.

Sally Hansen Complete Salon Manicure lakas jau kādu brīdi ir manāmas veikalos un dažādu glancēto žurnālu topos. Ar ko tās ir izpelnījušās atzinību? Nav nepieciešams lietot ne bāzes laku, ne virskārtu, jo šis līdzeklis to visu apvieno – kopšanu, noturību un skaistus toņus.

Es iepazīšanos sāku ar jūraszilu toni Calypso Blue. Lakai ir arī neliels spīdums- zeltains šimmeris, kas rada nelielu, manuprāt, metālisku efektu.

Lakai ir nošķelta otiņa, pie kuras lietošanas nedaudz jāpierod. Pirmajā reizē, uzklājot laku, nedaudz noķēpājos, bet minimāli.

Bet tagad pats labākais – bilde piektajā (!!!!!) lietošanas dienā. Bez bāzes un virslakas! Tikai nodilums uz nagu galiem un nedaudz blāvāks tonis.

Lai gan zilie toņi parasti visvairāk iekrāso nagus, arī šeit nebija nekādu problēmu. Nagi, pēc lakas noņemšanas, nebija zili. Es gan vēl gribu notestēt arī citus toņus, jo dažreiz toņi viena zīmola ietvaros mēdz atšķirties ar noturību, bet pagaidām šī laka noteikti ir priekš manis patīkams pārsteigums.

Lakas nopērkamas Stockmann, Douglas, Kolonna. Cena – ap Ls 7.

Advertisements

8 thoughts on “Sally Hansen Complete Salon Manicure Calypso Blue

  1. nu re nemaz nevajag meklēt labu bāzi, tik vien kā jāatrod labi nagu laka. Milzīgs plus kā neiekrāso nagus. Man ļoti patīk zilas nagu lakas, bet to notīrīšanas no nagiem ir murgs.

  2. Tik daudz kā OPI nebūs 🙂
    Par sarkanajiem nemāku teikt- es principā uz tiem vairs neskatos, jo esmu atradusi savas ideālās sarkanās (košās un tumšās, ķiršu) un nosolījos sev vairs tādus toņus nepirkt. Man ir jau safočēts Chanel Rouge Noir – tas gan ir smuks. Ja meklē tumši sarkanu- to noteikti iesaku.

  3. Redzēju Stockmann pagājušajā nedēļā šīs nagu lakas. Krāsu palete ļoti laba un dažāda. Sarkanie toņi bija vairāki gan spilgti, gan tumšāki.
    Paldies par ieteikumu, noteikti pamēģināšu 🙂

  4. Man būt bailīgi tā bez bāzes, bet Tu mums drosmīga un rezultāti pārsteids! 🙂
    P.S. Chanel Rouge noir tiešām ir mmmmmmmmmmmm…………

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: