Dziļi attīrošs šampūns – Schwarzkopf Professional BC Bonacure Deep Cleansing Shampoo

Saistībā ar iespējamu dzīvesvietas maiņu, man ir izteikts ultimāts – maksimāli samazināt pārvietojamo skaistumkopšanas produktu vienību skaitu. Un tas nebūt nav viegli, mīļie lasītāji. Vienīgais risinājums, kuru radu šai problēmai – neko jaunu mājās nenest, tikai izlietot savus krājumus.

Tad nu sākam darbu pie izlietoto produktu atskaites.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Deep Cleansing Shampoo ir manas vannas istabas ilgdzīvotājs. Lietoju to ļoti reti -reizi mēnesī. Tāpēc šampūns tiek pārvietots no viena plaukta otrā, bet beidzot ir tukšs.

Dziļi attīrošais šampūns nav pirmās nepieciešamības lieta. It sevišķi, ja ikdienā jau pamatā tiek lietoti     matu kopšanas līdzekļi ar SLS, kas matu attīra pietiekami agresīvi. Ar dabiskāku sastāvu cienītājiem jau ir savādāk. It sevišķi tas attiecas uz matu veidošanas faniem, jo visi veidošanas līdzekļi uz galvas ādas un paša mata atstāj nosēdumus, kas pakāpeniski liek mūsu skaistākajai rotai sašļukt un palikt blāvākai. Es matus neveidoju, līdz ar to uz galvas ādas viss ok, bet garumā katru reizi tiek ieklāts kāds krēms vai serums.

Šis šampūns satur dažādas aminoskābes, kas ļauj attīrīt galvas ādu un matus. Šampūns ir pilnīgi caurspīdīgs, puto uz nebēdu. Pēc šampūna lietošanas noteikti jālieto kāds balzams vai maska, kurus attīrītie mati uzņems ar īpašu sajūsmu.

Cena, cik var spriest pēc apputējušās uzlīmes, ir bijusi nedaudz virs Ls 4.

Advertisements

5 thoughts on “Dziļi attīrošs šampūns – Schwarzkopf Professional BC Bonacure Deep Cleansing Shampoo

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: