Skaistuma dienasgrāmatas viesis – Zane

Objektīvākais rādītājs skaistumkopšanas līdzekļu kvalitātei ir nevis reklāma žurnālā, bet gan to popularitāte lietotāju vidē. Tāpēc ar lielu interesi vienmēr ieskatos dažādu cilvēku kosmētikas plauktā (protams, ar īpašnieku laipnu atļauju). Turpinām iesākto gluži vai spiegu rubriku – “Kas lācītim vēderā” jeb kādu kosmētiku lieto un mīl mūsu līdzcilvēki.

Šodien mana viešņa ir Zane – žurnāla Veto Magazine kultūres redaktore. Zane savu izvēli kosmētikas jomā izdara pēc draugu un paziņu ieteikumiem, kuri strādā modes un skaistuma industrijā, līdz ar to labi pārzinot šo jomu. Priekšroku dod selektīvās un eko kosmētikas zīmoliem. Pirkumus bieži veic ceļojumu laikā, izmantojot tax free vilinājumu. Lūk daži no Zanes mīļākajiem skaistumkopšanas produktiem.

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Intensive Moisturising Hand Treatment – visu šo sēriju es uzskatu gluži vai par ārstnieciskiem brīnumlīdzekļiem. Krēmu gan nelietoju katru dienu, bet tad, kad rokas prasa intensīvu kopšanu.

Clinique Airbrush Concealer – ar šo līdzekli man ir saistīts vesels stāsts. Braucot uz Venēciju, pa nakti palikām Stoholmā. Pēc negulētas nakts tax free veikalā izmēģinājām produktus, kas varētu palīdzēt izskatīties labāk. Tā arī atklāju šo korektoru. Ideāls pēcballīšu un saguruma brīžiem.

Madara Regenerating Night Cream – mans nesens atklājums. Ziemā bieži lietoju arī kā dienas krēmu, kas labi pasargā ādu no sala.

Helena Rubinstein Wanted Elixir  – klasiska, tumši sarkana lūpu krāsa. Parasti man nepatīk lūpu krāsas, jo ļoti sausina lūpas. Bet šī ir ideāla gan toņa, gan mitrinošo īpašību ziņā.

Custo Barcelona – spāņu dizainera smaržas, kuras arī atklāju Spānijā. Atsvaidzinošas, svaigi rūgtenas. Pērku jau atkārtoti.

Pure Elements – mitrinoša sejas maska ar argana eļļu. Pirkta pēc kosmetologa ieteikuma. Ļoti laba, viegla, ar dabisku sastāvu.

Advertisements

3 thoughts on “Skaistuma dienasgrāmatas viesis – Zane

  1. Atpakaļ ziņojums: Skaistuma dienasgrāmatas viesi. Jeļena. | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: