Nuxe Creme Fraiche sejas krēms

Nuxe ir samērā jauns franču kosmētikas zīmols, kurš ir kļuvis ātri populārs visā pasaulē, pateicoties interesantajiem produktiem un dabiskajiem sastāviem. No līdz šim izmēģinātajām lietām varu ieteikt roku krēmu un slaveno sauso eļļu, kuru mīl pati Dženifera Lopesa.

Es jau sen vēlējos izmēģināt megapopulāro krēmu sejai Creme Fraiche. Šis krēms ir pieejams trīs versijās un pati populārākā ir domāta kombinētai ādai. Tā kā šo krēmu pirku februārī, tad tomēr priekšroku devu versijai, kas paredzēta normālam ādas tipam.

Ražotājs:

Krēms ir pasmagā keramikas burciņā, pie tam tilpums ir nedaudz lielāks nekā parasti – 60 ml. Tekstūra pabieza, izskatās pēc uzputotas maskarpones. Bet parts galvenais – smarža! Burvīga! Man pirmā asociācija diemžēl bija ar citu zīmolu- Decleor, kura izsmidzināmais ūdens arī smaržo pēc neroli. Skaisti!

Manuprāt, tīri pēc tekstūras šis krēms vairāk ir piemērots sausas ādas īpašniecēm. Tas ir pasmags. Ādā iesūcas pakāpeniski. Un tā dīvaini, jo uz ādas ir taukaina sajūta, bet spogulī rāda jau pietiekami normālu izskatu. Tā kā nožēloju, ka nepaņēmu versiju kombinētai ādai.

Par 24 stundu mitrināšau nemāku teikt. Esmu lietojusi krēmus, kas mitrina daudz labāk. Bet  dēļ smaržas es to lietotu jebkurā gadījumā, jo tā ir tīra aromaterapijas bauda.

Nobeigumā par sastāvu. Tas ir garākais, ko esmu redzējusi.

Cena ap Ls 22.

Advertisements

5 thoughts on “Nuxe Creme Fraiche sejas krēms

  1. Ja es kādreiz izdomāšu mainīt savu Chanel Hydra Beauty uz ko citu, tas noteiktu bus NUXE. Kur tu pirki šo krēmu? Pēdējo reizi kas interesējos par šo kosmētiku stockmann bija pavisam knapa izvēle.

  2. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – jūlijs | Skaistuma dienas grāmata

  3. Atpakaļ ziņojums: Priecīga diena- pasta diena | Ievas blogs

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: