Watsons vasaras papīrīši

Kaut kur komentāros jau runājām par t.s. blotting paper – smalkām lapiņām, kas ir neaizvietojamas vasarā un palīdz pret sejas spīdēšanu gluži kā pūderis. Pirms pāris dienām nogurusi no tūristu pūļiem Vecrīgā, mēģināju paslēpties Drogās un atradu Watson Absorbent Paper.

Iepakojumā divas paciņas ar 100 gab. papīrīšiem. Cena: Ls 1.39. Pirkts Drogās Kaļķu ielā.

Paciņas iekšpusē ir lipīgs aplītis, kam ir jāpadara lietošana vieglāka – papīrītim pie tā jāpielīp, līdz ar to vieglāk to izņemt ārā.

Iepakojums tomēr mazliet saņurcās to taisot vaļā, tāpēc man joprojām labāk patīk Artdeco tīri dēļ funkcionalitātes. Bat kamēr Artdeco papīrīšus veikalā nevaru atrast, būs labi arī šie.

Tikai mazliet sabaida uzraksts uz iepakojuma- lietot tikai uz veselas ādas. Var radīt alerģisku reakciju. Un bez kādiem tālākiem paskaidrojumiem par sastāvdaļām, kas šo reakciju var izraisīt.

Advertisements

4 thoughts on “Watsons vasaras papīrīši

  1. A šitie ar kaut kādu pūderīti virsū? Piem., tie paši Artdeco ir vienkārši tā kā uberplāns cepampapīrs, bet Shiseido, piemēram, vēl ar tādu kā pūderīti papildus, kas, runā, diezgan biežī izraisa alerģiskas reakcijas.

  2. Bet ja sastāvs nav norādīts, tad varbūt arī nē!? Līdzīgi kā uz plastmasas maisiņiem, ka tie var izraisīt asfiksiju vai kkas tāds tur parasti ir minēts! Vai uz krūzītēm, ka karstais dzēriens var izraisīt apdegumu. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: