Maybelline Illegal Length skropstu tuša

Man visapkārt notiek kaut kāds skropstu trakums. Tuvojoties vasarai, meitenes grib skaistas skropstas, tāpēc nedēļas laikā biju lieciniece skropstu pieaudzēšanai, mākslīgajām skropstām un skropstu ilgviņiem. Par visiem šiem variantiem kādā citā rakstā pastāstīšu vairāk, bet pagaidām ar nelielu kavēšanos par Maybelline jauno tušu- Illegal Legth, kas ar mākslīgajām šķiedrām, inovatīvo birstīti un labu produktu sola mums skaistas skropstas.

Es par šķiedrām biju īpaši noraizējusies, jo pienenes un papeles ir parūpējušās par regulārām problēmām, bet ar tušu viss bija labi- nekur nekas nekoda un negrauza. Pagarina, nedaudz arī kuplina. Turas visas dienas garumā. Bet kā parasti devu testēt arī cilvēkam no malas. Šoreiz manai kolēģei, kurai ir skaistas, biezas, bet taisnas skropstas.

Bildes pēc skropstu ilgviņiem (kas nedaudz uzlieca galus uz augšu) un Maybelline Illegal.

Lai gan iepakojums produktā, protams, nav galvenais, man tas vispār neasociējas ar Maybelline. Ja man šo tušu ātri parādītu, es nevarētu identificēt ražotāju. Bet kopumā nekādus lielos mīnusus nesaskatījām, pieklājīga pagarinoša tuša, kas labi turas uz acīm.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: