Skaistumkopšana VS celulīts- Cocovogue

Savu produktu līniju cīņai ar celulītu piedāvā arī mans iecienītais zīmols Cocovogue.

Slim & Tone sērijas produktu sastāvā ir tā pati augstvērtīgā kokosriekstu eļļa, papildināta ar dažādām aromātiskajām eļļām. Sērijā ietilpst pretcelulīta ziepes, kas sniegs divējādu iedarbību – palīdzēs mazināt tauku nogulsnējumus, stimulēs limfātisko sistēmu, toksīnu izvadīšanai, savukārt ziepju rievainā daļa veiks masāžu. Arabikas kafijas un nāves jūras sāls skrubis lieliski stimulē asinsriti, veicina šķidruma saglabāšanos šūnās, izvada toksīnus un samazina celulītu. Tajā ir daudz barojošu minerālu un īpaši mitrinošas un mīkstinošas sastāvdaļas. Sastāvā esošā kafija tonizē ādu. Termo eļļa ķermenim, kas  iekļūst dziļi ādas slāņos un palīdz mazināt tauku nogulsnējumus un celulītu, stimulē limfātisko sistēmu toksīnu izvadīšanai. Mitrina un baro ādu, uzlabojot tās elastību un novēršot striju veidošanos. Kā arī interesanta eļļa (par kuru jau esmu stāstijusi) apetītes mazināšanai, kas iedarbojas uz smadzeņu receptoriem, lai mazinātu apetīti un izsalkumu stresa laikā.

Mēs ar kolēģi izmēģinājām eļļas un skrubja paraugus, kuri smaržo vienkārši brīnišķīgi. Es biju domājusi, ka termo eļļa karsēs ādu, kas man ne visai patīk, bet tas “termo” nosaukumā ir domāts, ka produktu vislabāk lietot pēc vannas, pirts vai fiziskām aktivitātem, kad asinsrite darbojas uz pilnu jaudu un aktīvās vielas varēs savu darbiņu darīt daudz labāk. Par rezultātiem no dažu reižu lietošanas ir pāragri spriest, bet lietot tos ir ļoti patīkami.

Ja vēlies cīņā ar nezvēru – apelsīna mizu izmantot tikai un vienīgi dabisko kosmētiku, tad šis noteikti ir labs variants.

Cenas – termo eļļa 12.71, skrubis-14.90.

Nopirkt var dažādos eko veikalos. Saraksts šeit.

Advertisements

4 thoughts on “Skaistumkopšana VS celulīts- Cocovogue

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: