Elixir 79 matu kopšanas produkti

Pēdējo gadu laikā strauji vannas istabu interjerā ir ienākusi mode uz zelta toņiem. Tam pateikties varam pēkšņi atklātajam brīnumlīdzeklim- argana eļļai. Katrs sevi cienošs matu kopšanas produktu zīmols ir izlaidis līniju, kur galvenais akcents ir tieši uz šo eļļu. Un pudelītes šiem produktiem nemainīgi ir zelta toņos. Arī Elixir 79 ir tieši no šīs “argana zelta izlases”.

Viena no manām draudzenēm ir vienkārši ārprātīgs fans šīs sērijas serumam un bija pierunājusi man pilnas ausis. Lai gan mums matu tips atšķiras (viņai cieti, man smalki), bija interesanti izmēģināt šo sēriju un mēģināt izprast milzīgo sajūsmu.

Ražotājs: Elixir 79 ir zelta ķīmiskā elementa numurs, kas uzsver tā īpašības – noslēpuma auru un skaistuma mistēriju. Elixir 79 ir vērtīgākās zāles matu pārvērtībām, kas padarīs Jūsu matus krāšņus kā zeltu un piešķirs tiem unikālu spīdumu un nepārspējamu mirdzumu. Mistērijām apvītā Zelta mikstūras sastāvā ir argāna, ciprusa un linsēklu eļļa.

Elixir 79 līnijas šampūns un balzams (200 ml/ Ls9 katrs) ir bagātīgi sastāvā – bez argana eļļas, ir arī ciprusa un linsēklu eļļas, vitamīns E, omega 6. Šampūns ir ļoti ekonomisks un ar nelielu daudzumu pietiek maniem garajiem matiem. Labi puto, attīra maigi, galvas ādai problēmu nav. Balzamu man vajag nedaudz vairāk, lai uzklātu visā matu garumā. Varu uzreiz teikt, ka nav jēgas turēt matos ilgāk par paredzētajām pāris minūtēm – rezultāts ir nemainīgi vienādi labs. Abiem produktiem ir ļoti laba smarža. Ilgi meklēju savā smaržu kartotēkā atbilstību krāšņajam aromātam un arī atradu! Pirms daudziem gadiem draudzene no kaut kurienes bija izrakusi Alain Delon Lyra smaržu vannas līnijas produktus ar vienkārši fantastisku aromātu. Elixir 79 smaržo līdzīgi, tikai smarža matos pakāpeniski izgaist dienas laikā. Žēl, jo šo aromātu es labprāt justu ap sevi daudz ilgāk.

Galvenais efekts priekš manis ir ideāla matu ķemmēšanas iespēja pēc mazgāšanas. Varbūt kādam tas ir pats par sevi saprotams, bet ļoti reti varu normāli izķemmēt matus bez aizķeršanās bez papildus neskalojamiem produktiem vai matu maskas. Abi kopjošie produkti  izteikti mīkstina matus un piešķir skaistu spīdumu. Pateicoties barojošam sastāvam, mati nedaudz zaudē apjomā, bet nav arī “pielipuši” pie galvas.

Sastāvs balzamam:

Matu eļļa ir pieejama lielā un mazā iepakojumā (100 ml/Ls 15, 5 ml/Ls2), kas ir patīkami, ja vēlies pārbaudīt, vai produkts ir piemērots tev pirms lielā iepakojuma iegādes. Lai gan pēc sajūtām tas neatšķiras no lielā vairuma serumiem, kurus esmu mēģinājusi, tas ir mazliet savādāks gala efektā. Mati nesalīp, ja uzklāju vairāk. Tas ir viegls, nepadara matus smagākus. Tā kā patreiz cenšos mazāk izmantot fēnu, matus mazgāju vakarā, lai tie paspēj izžūt. Pēc šampūna un balzama, uzklāju matu eļļu. No rīta vēlreiz uzklāju eļļu uz matu galiem.

Matu eļļas sastāvs:

Kopumā šie produkti lieliski mīkstina matus, nepadara pārlieku smagus, piešķir veselīgu matu spīdumu. Ja esi pieradusi pie “birstošo” matu efekta, kad matiņš ir pie matiņa, kā pēc Kerasrase Oleo Relax seruma, šis tādu nedod. Nav nekādu specefektu. Drīzāk ļoti dabiski. Man šo sēriju patīk lietot pamīšus ar kādu intensīvu mitrinošo produktu, piem., Joico K-Pak Intense Hydrator, jo ilgstošā laika periodā man pietrūkst mitrināšana matu galiem.

Sērijā Elixir 79 ietilpst arī matu maska un spīduma sprejs, kurus neesmu mēģinājusi.

Iegādāties var DoubleSun birojā Lāčplēša ielā 87. un Origo skaistuma un solāriju studijā Double Sun (pagrabstāvā).

Kāda tava pieredze ar argana eļļas produktiem?

Advertisements

4 thoughts on “Elixir 79 matu kopšanas produkti

  1. Atpakaļ ziņojums: Zelta izlase – Matrix Biolage Exqusite Oil | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: