Skaistumkopšana VS apelsīns- Garnier

Un beidzot- pēdējie, bet ne sliktākie. Garnier sērijas produkti cīņai ar celulītu.

Garnier Body Tonik Sugar Scrub – ka abrazīvās daļiņas šajā produktā ir cukurs. Pats produkts man ļoti patīk. Pirmkārt, tas viegli puto, kas man atvieglo visu skrubēšanās procesu. Otrkārt, daļiņas ir vidēja izmēra, bet nav asas. Lieki netraumē ādu, pat berzējot cītīgi. Treškārt, neatstāj uz ādas plēvīti, kas ir daudziem produktiem, kuru sastāvā ir eļļas. Ir efektīvs, bet ar patīkamu samēra sajūtu – nesausina ādu. Vienīgie mīnusi, kurus ļoti cītīgi domājot varēju atzīmēt- mazliet sintētisks citrusu aromāts(vismaz manam degunam) un liels patēriņš. Bet tā kā šī skrubja cena ir ļoti laba, tad par to nebēdājos.

Cena – ap Ls 4.

Patiesais cīnītajs ir Garnier Body Tonic gēls. Slaidinošā un ķermeņa kontūras uzlabojošā želeja satur aļģu ekstraktus un kofeīnu.

Šo produktu izmēģināja Solvita. Viņas atsauksmes ir visnotaļ pozitīvas. Gēls patīkami atvēsina (kas ir patīkami vasarā), viegla tekstūra, tapēc produkts labi iesūcas ādā. Papildus šis produkts mīkstina un mitrina ādu. Pēc Solvitas domām ir redzams nostiprinošs un savelkošs efekts, bet , protams, pēc regulāras lietošanas. Papildus Solvita gan ir aktīva sportotāja, tā kā kompleksi risinot šo problēmu, var sasniegt ļoti labus rezultātus pat ar vidēja cenu līmeņa produktiem. Kopumā Solvita Garnier gēlam dod vērtējumu 7/10.

Cena: Ls 7.44

Advertisements

4 thoughts on “Skaistumkopšana VS apelsīns- Garnier

  1. Skrubis ir viens no maniem favorītiem jau daudzu gadu garumā, labi noskrubē un laba cena bieži vien uz atlaidēm var nopirkt par 2 latiem ar kapeikām, vienīgais nedaudz sausina ādu. Un vel man liekās ka cukura tur nav, vai arī ļoti nedaudz, varbūt es maldos, bet sastāvā to neatradu, skubejošās daļiņas ir sintētiskās.

  2. Atpakaļ ziņojums: Pavasari sagaidīt labākā formā! | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: