Laimē jaunos Garnier matu kopšanas produktus – konkurss noslēdzies!

Ar Garnier atbalstu šodienu pasludinu par Dāvanu dienu. Lai to iegūtu, nebūs jālec caur degošu riņķi vai japievienojas kaut kur, jalaiko mani vai Garnier. Vienkārši uzraksti komentāros, kas ir tavs šīs vasaras labākais, interesantākais, jautrākais notikums. Varbūt tas vēl tikai priekšā? Dzimšanas diena, peldēšanās saulrietā, veiksmīgs pirkums? Manā atmiņā noteikti paliks šīs vasaras laivu brauciens pa Salacu ar draugiem, bet esmu atvērta atlikušās vasaras negaidītajiem piedzīvojumiem! Un kas tad ir balvā?

Balva –Garnier Oil Repair 3 šampūns, balzams un matu maska! Uzvarētājs tiks noteikts izlozes veidā. Piedalīties vari līdz 21.07. plkst. 15.00. Vienīgais noteikums – iespēja saņemt laimēto dāvanu Rīgas centrā. Gan jau tev ir onkulis, māsa vai krustmeita šeit, ja pat dzīvo Kanādas ziemeļos. Un neaizmirsti komentējot norādīt savu e-pastu, lai varu ar  tevi sazināties!

Advertisements

30 thoughts on “Laimē jaunos Garnier matu kopšanas produktus – konkurss noslēdzies!

 1. Šīs vasaras labākais notikums, un nešaubos par to, ka tas būs labākais – tas vēl ir priekšā. Festivāls LABADABA. Neapšaubāmi!

 2. Līgo/Jāņu nakts, viennozīmīgi, lieliska kompānija, lietus neesamība, došanās naktī uz karjera dīķiem iemēģināt ūdeni un pērno jāņuzāļu dedzināšana

 3. Aiz muguras ir diploma iegūšana, bet priekšā vēl skaistāki notikumi- pēc kāda pārtraukuma apmeklēšu festivālu, lēmām par labu Postivusam & vasaras beigās izdzīvošu katras sievietes (cerams arī vīrieša) skaistāko dienu mūžā.
  epasts: blade_best@inbox.lv

 4. Mani līdz šim labākie šīs vasaras notikumi ir izlaidums, otrās pusītes atrašana un četru dienu Jāņu svinēšana superīgākajā kompānijā 🙂

 5. Lai gan vasara ir tikai pusē, ir piedzīvoti daudzi forši notikumi – pabeigts pirmais kurss augstskolā, dejots lietū ar plikām kājām, sagaidīts saullēkts pie jūras, Jāņi nosvinēti tautastērpā, šur tur arī paceļots un daudz laba izdarīts, taču, šķiet, ka vislabākais vēl priekšā – ar draugiem dosimies ceļojumā uz Turciju.

  yousa@inbox.lv

 6. Šī vasara ir vienkārši brīnišķīga, jo daudz kas ar mani notiek pirmo reizi – pirmo reizi peldējos Vidusjūrā, pirmo reizi apmeklēju Romu, Florenci, Venēciju un Veronu. Pirmo reizi piedalījos draudzenes kāzās, ieguvu maģistra grādu un visbeidzot, pirmo reizi braukšu uz Prāta Vētras koncertu. Un kur nu vēl jauni draugi un brīnišķīgi pavadītais laiks gan mājās, gan ceļojumos. 🙂 Baudam vasaru!

  e-pasts: mara160@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: