Matu krāsošana mājās ar Eugene Perma

Piedāvājums izmēģināt jaunu matu krāsu ir, nu, teiksim tā –  biedējošs. Pat profesionāls frizieris nevar prognozēt rezultātu uz visiem 100%. Individuāla reakcija uz matu krāsas sastāvu, nobīdes tonī negaidītā virzienā…

Es matus krāsoju mājās ar tonējošām krāsām. Pareizāk sakot- piekrāsoju saknes, bet visā garumā matus krāsoju reti. Piekritusi eksperimentam ar Eugene Perma, ilgi izvēlējos toni, jo palete ar numerāciju šim ražotājam ir nedaudz savādāka. Izvēle krita uz zeltainu kastani, kas izskatījās vistuvāk manai dabīgajai matu krāsai. Es diemžēl nepaspēju nofotografēt matus pirms krāsošanas, bet tie ir vidēji brūni ar diezgan izteiktu rudo apakštoni.

Par pašu krāsošanu. Es esmu neskaitāmas reizes vērojusi kā to dara mans frizieris, tāpēc matus nokrāsot man nav ne mazāko problēmu. Grūti ir saņemties. Es parasti to atlieku, atlieku, atlieku… Un tad īsā iedvesmas brīdī viss tiek paveikts. Par Eugene Perma krāsu- tā ir noturīgā krāsa, kas aizkrāso arī sirmos matus. Lietošana neatšķiras no citām – sajaucam attīstītāju un toni, sakratām un uz priekšu. Manam matu garumam nepieciešami divi krāsas iepakojumi. Vienīgie mīnusi, kurus pamanīju – specifiskā ķīmijas smaka, kas īpaši jūtama, uzklājot krāsu matu garumā un ādas iekrāsošana, bet tas ir pilnīgi visām noturīgajām krāsām. Pēc krāsošanas mati izskatījās ļoti labi, nekāds sausums, skaists spīdums. Tonis diezgan precīzi atbilda uz iepakojuma norādītajam,lai gan manus matus tas padarīja redzami tumšākus. Te bilde. Lai gan uzreiz gribu piebilst, ka man nav nekādas pieredzes matu fotografēšanā un uzķert toni bija gandrīz neiespējami. Kā jau minēju, matus vairs nežāvēju ar fēnu, tāpēc mati nav perfekti gludi. Tas arī iespaido toņa noķeršanu un tā vienmērīguma parādīšanu. Bilde ēnā (nosacītā) .

Krāsa pieejama Drogas, cena 3,99 Ls, pašlaik Drogās atlaide – cena 2,19 Ls.

Kāds ir mēģinājis šo matu krāsu? Paši krāsojam matus vai uzticamies labiem frizieriem?

Advertisements

6 thoughts on “Matu krāsošana mājās ar Eugene Perma

  1. Ļoti žēl, ka nav “pirms” bildes, bet nokrāsots ir labi, jo izskatās, ka tas ir īstais, nevis krāsotais tonis! Manuprāt, tas ir daduz, īpaši kastaņtoņu krāsām.
    Par sevi runājot, es uzticos frizierei, man ir savādāka situācija – karē un ļoti smagi mati, balināšana šķipsnās, izdzīti sāni…. pašai tā ir neiespējamā misija

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: