Beidzot- veidojam matus!

Nekad nesaki nekad! Beidzot arī es veidošu matus, pateicoties šai mazulītei:

Man gan ir nedaudz savādāks modelis, bet gan jau sapratāt ideju. Nesen izmēģināju un ir- turas manos matos beidzot kaut kas! Un tāpēc vēršos pie jums- viszinošie mani lasītāji! Stāstiet, ko man vajag smukām un maigām lokām- putas, serumi? Kas ir vislabākais un kas ne visai?

Advertisements

9 thoughts on “Beidzot- veidojam matus!

 1. Tā, pirmkārt, rādi matus.
  Otrkārt, stāsti ar ko koniskās lokšķēres atšķiras no parastajām? mani ir tādas vecas, gluži padomju, bet tā kā man jau tagad tāds pagarš karē, domāju par iegādi, jautājums ļoti aktuāls. Kādas un kāpēc? P.S. Manos matos lokas parasti neturas, bet man tā patiiiiik.

  • matus var redzēt rakstā par matu krāsu. Taisni, gari, pakāpe tikai ap seju.
   Uz koniskās tinam tā vertikāli gandrīz (kā lai labāk pastāsta), turklāt tā uz augšu tas tinums ir lielāks. Sanāk lielas, dabīgas lokas. Manai kolēģei, kurai ir izfilēti, gari mati, vispār izskatās fenomenāli. Bet arī uz īsākiem esmu redzējusi un izskatās nu super!
   Man ari parasti neturas. Bet izmēģināju un bija līdz vakaram, kas ir sasniegums! Tagad tikai vajag iepirkt palīglīdzekļus!

 2. Es lietoju matu putas pēc mazgāšanas, paredzētas lokainiem matiem, un, ja gaidāma garāka diena, tad uzpūšu matu laku pa virsu pēc veidošanas.
  Bet man gan dabīgi jau ir lokaini mati, tā ka taisniem matiem varbūt būtu vajadzīgs vēl kāds papildlīdzeklis.

 3. Es arī iesaku gan putas, gan laku, ja vajag, lai ilgāk turās. Man arī ir dabīgi lokaini mati, taču man friziere stāstīja, ka tādus ieveidot pat esot grūtāk nekā taisnus, jo lokainiem ir tieksme lokoties pašiem pēc sava prāta un it kā “pretoties” citādai ielokošanai. Nez, cik tur taisnības…

   • Laku vairāk koncentrēju uz pašām lokām, nevis galvas virsu. Un, protams, nepārspīlējot ar daudzumu. Tad kaskai nevajadzētu būt.
    Par to matu lokošanos pēc sava prāta gan piekrītu. Esmu dzirdējusi, ka tad varot vispirms iztaisnot matus ar taisnotāju, un pēc tam ieveidot savas lokas. Pati laikam ne uz ko tādu neparakstītos, nevēlos matus tik ļoti dedzināt.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: