MADARA Cosmetics svin jubileju un prezentē jaunu kosmētikas līniju

Lai nosvinētu 6. gadu jubileju, 16. augustā Latvijas kosmētikas zīmols MADARA Cosmetics bija sarīkojuši sirsnīgu un mīļu pasākumu ar negaidītiem pārsteigumiem un jaunumiem. Sanākušie viesi atspirdzinājās ar bērzu sulas vīnu un par īpašu atmosfēru parūpējās Dabas koncertzāle (par to liels personisks paldies, jo šogad uz koncertu netiku).

Kā jau minēju, jubileja bija lieliska iespēja rezumēt padarīto un paziņot par jaunumiem – visiem labi zināmie produkti iegūs jaunu dizainu.

Pie tam arī reklāmās parādīsies jaunas sejas – modele Madara Mālmane un aktrise Elita Kļaviņa. Bet lielākais jaunums protams bija jaunā pretnovecošanas produktu līnija –Time Miracle, kas ir īpaša ar bērzu sulu (iegūtu bioloģiskā saimniecībā Latvijā) kā produktu bāzes sastāvdaļu, kas aizvieto tik ierasto sastāvdaļu ūdeni. Tāpat kosmētikas pamatā ir spēcīgs antioksidants – madaras augs (Galium verum) – , kā arī citas kolagēnu un ādu atjaunojošas aktīvās vielas kā tīruma kosa, smiltsērkšķis, raspodiņš, apinis un sarkanais āboliņš.

Man vienmēr ir liels lepnums par mūsējiem un tiem sasniegumiem, kas liek pozitīvi izskanēt Latvijas vārdam. Prezentācijā redzētais un dzirdētais man patika, patika vēlme investēt nopietnā izpētē un jaunu produktu izstrādē. Tāpēc lieku lielas cerības uz jauno produktu līniju.

Advertisements

12 thoughts on “MADARA Cosmetics svin jubileju un prezentē jaunu kosmētikas līniju

  1. Ļoti, ļoti patīkams pasākums bija. Gan dabas koncertzāle ideāli piestāvēja tam visam. Un vēl finālā dāvanas, nemaz necerēju, ka būs tik daudz. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: