Akcija no Maybelline

Kamēr es nodarbojos ar orientēšanos dabīgās kosmētikas džungļos, Maybelline Drogas veikalos līdz 9. septembrim ir akcija. Par divu acu kosmētikas produktu pirkumu, dāvanā saņemsi Color Tattoo acu ēnas. Pārdošanā šīs ēnas nav, tāpēc tā ir lieliska iespēja tikt pie produkta, kas tā iepaticies daudziem blogeriem ārpus Latvijas. Dāvanā būs kāds no pieciem toņiem. Parādīšu divus no tiem.

Advertisements

19 thoughts on “Akcija no Maybelline

 1. 1. Toni varēs izvēlēties?
  2. Kādas tās ir noturības, iztušēšanas un visādu citādu kvalitāšu ziņā?
  3. Nevaru uz sitienu iedomāties, ko pirkt, ko Tu esi iegādājusies?

  • Noturība laba, iztušēšana man vienmēr ir pagrūta krēmveida ēnām. Pie tam ēnas samērā ātri nožūst, tāpēc jāstrādā ātri. Es pamēģināju zilās lietot kā laineri- bija smuki. Bet vispār pilns nets ar atsauksmēm- lielākā daļa pozitīvas!
   Par to vai var izvēlēties nezinu. Parasti tas atkarīgs no veikla darbinieka + kas atvests konkrētajā veikalā. Man šīs bija atsūtītas testēšanai no Maybelline, tā kā esmu tikai vēstnese 🙂

 2. Padomju laikos bieži vien grāmatu veikalos (varbūt arī kur citur) bija akcijas – lai dabūtu iekāroto grāmatu, papildus bija jāpērk vēl divas citas grāmatas. Atceros, ka mana mamma gribēja grāmatu par adīšanu, bet lai viņu nopirktu, klāt bija jāpiepērk viena lugu izlase un vēl kaut kas.
  It kā komentārs ne pa tēmu, tomēr man šī Drogu akcija “uzvēdīja” bērnības atmiņas 🙂 Manuprāt, tas ir negodīgi. Negodīgi tieši tādēļ, ka es ļoti gribētu savā īpašumā iegūt dažas color tattoo, bet tādēļ jāpērk, piemēram, veseli četri acu kosmētikas produkti (ja gribu divas color tattoo, bet nav jau teikts, ka toni vispār varēs izvēlēties), kurus es nemaz negribu. Eh, laikam, vienkāršāk būtu pasūtīt netā.
  Tas nebija pārmetums Tev, vinkārši tā – domas par Drogas “akciju”.

  • Pilnīgi piekrītu. Varbūt, ja būtu jau ieplānots, ka vajadzīga kāda jauna acu kosmētika un pie kases sagaidītu šāds pārsteigums – tas būtu patīkami. Bet nav godīgi, ka viņi nepiedāvā šīs ēnas iegādāties tāpat. Liekas, ka kaut kas tur nav tīrs.

  • ziņnesi nogalina tikai ļaunās filmās 🙂
   bet ja nopietni,tad akcija primāri ir atlaižu piedāvājums acu kosmētikai. Dāvana ir tikai piedeva. Un ja vēl nopietnāk- esmu strādājusi visās pusēs -tajā, kas veido šādus piedāvājumus, tajā, kas tirgo. Un lai arī kā visi censtos, kāds vienmēr būs neapmierināts. Ideālu formulu grūti atrast 🙂

   • Komentārs absolūti nebija domāts kā pārmetums ziņnesim 🙂
    Man vienkārši liekas nesaprotami kādēļ nav iespējams šīs ēnas iegādāties tāpat vien – bez piedevas. Tas drīzāk tāds jautājums Maybelline pārstāvjiem Latvijā (drīzāk vajadzēja rakstīt viņiem):)

  • es arī savā blogā par to rakstīju.. nopērc divas nevajadzīgas lietas – dabūsi vajadzīgo.. šī nav drogas akcija, bet maybelline new york latvia pārstāvniecības.. manuprāt, tas ir ņirgašanas, bet arī aizgāju un nopirku :). sanāk lētāk nekā pirkt no tā paša feelunique un jāgaida kamēr sūtijumu atsūtīs.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: