Nanomax matu kopšanas produkti

Pirms ķeros klāt dabiskajiem produktiem, gribu paspēt pastāstīt par produktiem, kuri man ļoti iepatikās iepriekšējā mēneša laikā. Viens no maniem jaunatklājumiem- lieliska matu kopšanas līnija no Nanomax.

(pūkas uz melniem produktiem – nu jau norma, ja fotogrāfa asistents ir kaķis)

Nanomax pirmām kārtām asociējas ar matu atjaunošanas procedūru, kura kļuvusi populāra Latvijā. Pati šo procedūru neesmu veikusi, bet produkti mājas lietošanai ir vienkārši lieliski. Nanomax varētu lieliski atainot līganu pāreju uz dabisko kosmētiku. Piemēram, Hydra sērijas šampūnā nav SLES, bet ir bagātīgs sastāvdaļu klāsts – sojas un kviešu proteīni, keratīns, ženšeņa, ginko, kukurūzas, saulespuķu, jūraszāļu un kaviāra ekstrakti.

Šampūns ir vienlaikus maigs un labi attīrošs. Jau atkal, kā labiem matu produktiem pienākas, pilnīgi pietiek ar kondicionieri, lai mati lieliski ķemmētos un kļūtu zidaini. Bet pēc vajadzības var lietot ari sērijas serumu, kurš man ari ļoti patīk.

Ja jau ir runa par nanoterapiju, tad melnais iepakojums ir īsti vietā. Mazliet Matrix filmas efektu izjauc puķītes uz iepakojuma un ļoti saldā produktu smarža (kas gan nav izteikti jūtama pēc matu izžūšanas).

Rezultāts- mīksti un zīdaini mati, piesātinātais sastāvs nepadara matus smagus, bet labi noņem pūku un izlīdzina. Kopumā tiešām lieliska produktu sērija, kas noteikti pretendē (vismaz manā blogā) uz gada labāko matu produktu balvu.

Cenas: šampūns Ls 12.70/250 ml, balzams Ls 13.50/ 250 ml, serums Ls 14.95 / 75 ml.

Nopirkt var salonos.

Advertisements

7 thoughts on “Nanomax matu kopšanas produkti

  1. Atpakaļ ziņojums: Tukšā tara – maijs | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: