Rudens tēma- matu izkrišana

Agro rudeni es varēju prognozēt jau astronomiskās vasaras vidū labāk par tiem, kas savas prognozes balsta uz ķērpju augšanas leņķi vai stārķu klabināšanas frekvencēm. Man ir raksturīga sezonāla pastiprināta matu izkrišana. Un katru gadu no jauna es izmēģinu dažādas receptes, lai minimizētu šo parādību. Iepriekšējo rakstu skatīt šeit. Bet šogad beidzot izmēģināju aptieku piedāvājumu – Vichy ampulas un šampūnu.

Manā uztverē obligāts ir kāds līdzeklis, ko iestrādājam galvas ādā un neskalojam ārā. Vichy Aminexil Pro satur patentēto Aminexil, vitamīnu kokteilīti un vēl dažas labas sastāvdaļas. Iepakojumā ir 12 dozas mazās pudelītēs un palīgverķis, ar ko ļoti ērti ir to visu uzklāt uz galvas ādas. Ampulas lietoju 2-3 reizes nedēļā, pārējā laikā lietojot parastus matu kopšanas produktus. Sastāvs nav trekns, tekstūra kā ūdenim, tāpēc tas nemaz nepadara matus taukainus. Drīzāk pat mati saglabājas svaigi vēl ilgāk nekā ar parasto matu kopšanas sistēmu.

Kopā ar ampulām matu attīrīšanai lietoju Vichy šampūnu pret matu izkrišanu, kam manā uztverē ir vairāk atbalstoša funkcija. Sastāvā vitamīni, Aminexil, lieliski attīra, mazliet vīrišķīga smarža.

Ar rezultātiem pēc mēneša lietošanas esmu ļoti apmierināta, jo matu izkrišana ir manāmi mazinājusies. Noteikti rezultāta nostiprināšanai palietošu vēl kaut ko. Vienīgie iebildumi ir par cenu. Šampūns mazliet zem Ls 10 ( cena ok), bet ampulām Ls 36.

Advertisements

21 thoughts on “Rudens tēma- matu izkrišana

  1. Man arī tāda pati problēma, maniem matiem šobrīd iestājies lapkritis. Noskatījos aptiekā uz šīm ampulām, tikai tā cena ir visai baisa. Iespējams, paskatīšos kaut ko no Phyto līdzekļiem.

  2. Kopš mani mati ir īsi un blondi, tie vairs neizkrīt! 😀 Protams, es vienkārši to nemanu, jo vannā vairs nav garās brūnās čūskas.

    Bet bez jokiem, vitamīnus arī kādus dzer?

  3. Atpakaļ ziņojums: Jaunums no L’Oréal – Elvital Anti-Hair Fall Cures | Skaistuma dienas grāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: