MADARA protecting lip balm

Nu, ko, mīļie! Dabīgā kosmētika studijā! Sāksim ar neitrālākiem produktiem, par kuriem ir ātri iespējams izveidot viedokli. MADARA protecting lip balm lūpu balzams ir tieši tāds, kā pateikts nosaukumā – aizsargā, mīkstina, pabaro.

Balzams ir biezs, uzklājas vidēji viegli, piešķir maigu spīdumu, diezgan ilgi turas uz lūpām. Ja padzer tēju, ir jūtams, ka tas atgrūž ūdeni, pateicoties savam taukainajam sastāvam. Balzamam ir arī viegla augļu piegarša.

Dienai šis balzams ir ļoti ok, bet naktij man nepatīk. Ja citi nakts laika pilnībā iesūcās ādā, tad šis kaut kur dreifē virspusē un dzīvo savu nakts dzīvi. No rīta sajūta uz lūpām ir dīvaina, it kā balzams būtu savēlies.

Sastāvs:

Cena:  Ls 6.95/15 ml.

Advertisements

14 thoughts on “MADARA protecting lip balm

  1. Diezgan daargi par riicinellas, lanoliina un bishu vaska sajaukumu. Savaa primitiivajaa maajas laboratorijaa es varu labaak un leetaak. 😀

  2. Man ļoti patika Eco cosmetics lūpubalzams (cena ap 2.10 Ls) un Burt’s Bees ar mango sviestu. Zinu, ka tos vēl noteikti pirkšu. Abiem ir ļoti patīkama smarža, abi labi mitrina un baro un nekur nesaveļas. Šim Madaras gan ir ļoti smuks iepakojums, esmu no tiem, kuri nav vienaldzīgi pret produktu iepakojumu un tādēļ vien to var nopirkt :).

      • Tam ar mango sviestu gan nav nekāda mentola vai piparmētru efekta. Man jau arī tas saldējošais efekts nepatīk un tāpat ar pirkstu ziežamie ne visai (vienmēr ņemu zīmuļveida vai tūbiņās).

  3. Ar to balzama lietošanu ikdienā ir interesanti – jo biežāk lieto, jo biežāk vajag. Es arī kādreiz biju iemanījusies balzamu atjaunot pēc katras ēdienreizes, pēc katras ūdens glāzes, un teju pēc katras skūpstu sesijas, par bagātīgu zieķi pirms gulētiešanas nemaz nerunājot. Tad kaut kad pavasarī iestājās totālais sliņķis uz visu, pat uz lūpu balzāmu. Arvien biežāk un biežāk aizmirsu to uzklāt. Lūpas gan sākumā protestēja – bija sausas un pat nedaudz plaisāja. Turpināju ignorēt un lūpu stāvoklis pamazām atkal uzlabojās. Tagad man tās ir gludas un mīkstas, kaut balzamu nelietoju vispār.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: