Liekam pie darba jaunumus no Maybelline

Esmu uz dabīgās kosmētikas diētas, tapēc pagaidām jaunos Maybelline produktus izmēģinaja Jeļena. Testējām sekojošus produktus:

Master Smoky Shadow Pencil tonī Smoky Grey

Color Sensational lūpu krāsu 160 Cosmo Pink

Divus jaunos variantus manai mīļajai Colossal tušai –Smoky Eyes toņos Smoky Navy (interesants zilgani pelēks tonis) un Smoky Black.

Lūk kas sanāca.

Esat kaut ko jau izmēģinājuši no šiem produktiem? Patika?

Advertisements

16 thoughts on “Liekam pie darba jaunumus no Maybelline

  1. Dzeltenā tuša man ļoti patīk, vispār esmu ievērojusi, ka Maybelline kosmētikas kvalitāte ir tikai augusi, tas priecē. Man tika divi citi lūpu krāsu tonīši, patīk tas, ka nesausina lūpas, labas rudenim un ziemai. 🙂

  2. Jeļenai lūpu krāsas tonis ļoti piestāv. 🙂
    Produktus pati mēģinājusi neesmu, bet labprāt. Tikai nesaprotu ko tuša dod smoky eyes sakarā? Vai tas tikai nosaukums tāds?

  3. Lūpu krāsa man arī šādā tonī un vēl spilgti sarkana, bet neesmu mēģinājusi. Tagad vairākas dienas testēju tušu un zīmuli, patīk. Īpaši pārsteidzoša ir tuša, jo vecais, ne smokey variants traki bira, bet šī pagaidām darbojas lieliski.

  4. Es salīdzinoši nesen biju iegādājusies lūpukrāsu tonī velvet beige – man kaut kā ne visai. Pirmajā mirklī šķita, ka viņa ir ļoti krēmīga un mīksta, bet gala rezultātā tā man pamatīgi izsausināja lūpas, tā ka nē. Bet, patīkami pārsteidza acu ēnas (tās, kuras pa vienai) – ļoti labi pigmentētas, nebirst un laba noturība.

  5. Nav tiesa. Pēc bildes jau nu par labu rezultātu nenosaukt. Vai nu galīgi nemākulīgi uzkrāsota, vai ķepīga tuša. Mani šāds rezultāts galīgi neuzrunā.

  6. Ļenai ļoti piestāv lūpu krāsas tonis!!

    Jā, esmu mēģinājusi, ļoti patika lūpu krāsa. Tik krēmīga, viegli klājas. Galvenais, ka tajās ir kopjošās sastāvadaļas, kas nesausina lūpas.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: