Rudens toņu nagu lakas – Maybelline, Sally Hansen, Chanel

Nagu laku fani arī ziemā divreiz nepamirkšķinot uzklās dzeltenu laku. Tomēr sezonālas tendences eksistē- rudenī un ziemā es noteikti lietoju vairāk tumšus un piesātinātus toņus. Neliela izlase no maniem šī rudens mīļākajiem toņiem, kuri gan nav no rudens/ziemas kosmētikas gigantu kolekcijām.

Jauns tonis manā “sēņu” kolekcijā- Sally Hansen Complete Salona Manicure 370 Commander in Chic. Atkarībā no apgaismojuma mainās bēši pelēcīgajā gammā.

Maybelline Colorama ir ļoti izdevusies sarkanā toņu gamma. Un ja es vēl pirms pus gada biju pielikusi punktu šādu krāsu laku krājumu papildināšanai, tad šie toņi ir neatvairāmi. Pedikīrā arī turas nepārspējami ilgi. Visbiežāk izmantoju toņus nr. 150 un 15.

Ou, baklažāns un plūme! Rudens klasika kopš OPI Linkoln Park After Dark laikiem. Sally Hansen 640 Plum Luck – piesātināts plūmju tonis, klāju divās kārtās.

Un, protams,  Chanel Rouge Noir. Klasiskāk nemēdz būt, vajag ikvienam (maniakam). Tumšs ķirsis, kas ar neapbruņotu aci no distances izskatīsies pavisam tumšs.

Lai gan ļoti gaidīju Chanel rudens kolekciju, dzīvē izskatījās mazliet neinteresantāk nekā bildītēs. Kolekcijai varbūt vajadzētu, bet principā man pietiks ar šiem toņiem.

Iepirkāt šiem rudenim kaut ko no jaunajām kolekcijām (zinu, ka nenoturējāties, vismaz spriežot pēc blogu rakstiem)? Un kuri toņi vispār rudenī jums patīk visvairāk uz jūsu rokām un kājām?

Advertisements

18 thoughts on “Rudens toņu nagu lakas – Maybelline, Sally Hansen, Chanel

  1. Ļoti patīk abi Sally Hansen toņi, brūnais tāds diezgan neredzēts. Rudenī mēdzu uzlakot arī košus vai gaišus nagus, bet pārsvarā izvēlos tumšos- gan tumši sarkanus, gan brūnus, gan violetus.

  2. Parasti vados pēc noskaņojuma, tāpēc ar sezonai atbilstošām krāsām sevi neierobežoju. Ja janvārī sagribas koši zilus, rozā, kaut saulaini dzeltenus nagus, tad tādi tie arī būs! 🙂

  3. No īpaši rudenim veltītām kolekcijām iegādājos tikai Vertigo, un pilnībā piekritīšu, ka uz promo foto viss izskatījās interesantāk. Tagad gaidu Chanel Ziemassvētku kolekcijas laku, cik var spiest pēc promo foto – tā būs konkurente Rouge Noir.

  4. Man visas patīk 🙂 Man šobrīd Frenzy periods (vēl nav beidzies), bet rudeņos un ziemās parasti nēsāju tumšos – bordīgos, baklažānīgos, šokolādīgos, nu, visādus tādus 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: