Tematiski pirkumi

Esmu ievērojusi, ka man periodiski ir interese par dažādām produktu grupām. Atceros rozā lūpu krāsu liela apjoma iepirkumus, matu masku periodu, roku krēmu apsēstību, un vēl un vēl. Un man likās, ka nekas tāds man vairs nedraud, kamēr vannas istabā sagrupēju pēdējos savus jaunieguvumus. Skrubju ēra ir sākusies (Scholl kāju dušas skrubis izvairījās no fotosesijas, jo atrodas otrā dzivoklī…)

Kādas tendences ir vērojamas jūsu pirkumos?

Advertisements

11 thoughts on “Tematiski pirkumi

  1. Man šobrīd novērojama sejas masku tendence. It kā tas pat nav apzināti, bet tā sanāk. Nopirku Lush auzu masku (beidzot), vēl veselu kaudzīti ar vienreizējām sejas un acu maskām, vēl viena baltkrievu maska, kuru pērku jau atkārtoti (ļoti laba, par smieklīgu naudu). Nu, tā…

      • Par auzu es noteikti rakstīšu, bet vispirms jāizlieto – tas, starp citu jādara diezgan lielā tempā, jo viņām ir īss derīguma termiņš. Pagaidām, pēc divām lietošanas reizēm šķiet, ka ir ok, bet īpašā sajūsmā neesmu. Tā baltkrievu maska ir B&V ražojums, saucās Maska -sivorotka dlja lica s uspokajivajuššim kompleksom (es atvainojos, ka rakstu ar latīņu burtiem, bet man nav krievu burtu uz tastatūras). Man viņa ļoti iepatikās, jo ļoti labi noņem apsārtumu un nomierina.

  2. Man tagad topā ir dažādi sejas krēmi un nieciņi lūpām, bet tos es pērku vienmēr, jo ēra, kas sen ir sākusies, vēl nemaz netaisās beigties.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: