Pļāpa

Dārgie, I did it again! Pametu jūs, iepriekš nebrīdinot par klusumu blogā. Vienmēr nosolos to pateikt laicīgi, atlieku uz pēdējo minūti un tad, protams, aizmirstu!Tāpēc mums šodien tāda pļāpu diena.

Man, un atkal- protams, ir labs attaisnojums. Kā jau Facebook sekotāji būs dzirdējuši, biju Minhenē ražīgi pastrādāt. Pasākums būtu ideāls, ja ne manas bailes no lidošanas, kuras vēl pastiprināja briesmīgā degvielas smaka salonā turpceļā, turbulences un vienkārši neizskaidrojama panika “mēsvisitulītmirsim” stilā.  Nebiju tālu no nervu sabrukuma, tā kā droši komentaros atstājiet kādu recepti pret lidotfobiju (tai noteikti ir speciāls nosaukums, bet slinkums meklēt). Šādos saietos galvenais ir satikt kolēģus no visas pasaules. Kur gan vēl es varētu uzzināt jaunāko informāciju par politisko situāciju Salvadorā, Google problēmām Ķīnā un interesantu augu kaltēšanas paņēmienu Kuveitā.

Ja tuvāk bloga tematikai, tad man īsti nav ko atskaitīties par skaistumkopšanas pirkumiem. Jā, vienmēr izstaigāju arī kosmētikas veikalus, bet reti ko nopērku. Šoreiz nevarēju atturēties tikai no smaržām Jil Sander Nr.4, kuras man bija šausmīgi sen un Latvijā vairs nav nopērkamas. Un vēl kāju krēms, bet tas ir tik mazs pirkums, ka nemaz neskaitās. Man vairāk patīk staigāt pa grāmatu un delikatešu/ tēju veikaliem, lai nopirktu ko Latvijā neredzētu.

Mazliet atvilkšu elpu un noteikti šajā nedēļā piedāvāšu jums vēl ko lasāmu. Pie tam svētdienās tiks atjaunota “Citāds skaistums” rubrika, kur pļāpāt par mazliet citām tēmām- garšīgām, pūkainām, nopietnām, lasāmām.

Lai izdevusies nedēļas nogale – mums sola siltu laiku! Un varbūt kāds no jums šovakar sēdēs kaut kur zālē man blakus baletā “Otello”. Tad pamājiet ar rociņu!

p.s. Sveiciens Elīnām vārda dienā! Īpašs sveiciens kolēģei Elīnai no Bubelle bloga un Skaistuma dienasgrāmatas krustmammai Elīnai V.

Advertisements

5 thoughts on “Pļāpa

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: